Медіа/Інтерактив

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Календар

<< < червня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Випадкове зображення

spivprazinostr5.jpg

Відео про бібліотеку

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
90
1189
90
28055
806712

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Пошук

 У відділі зберігаються та використовуються в наукових цілях документальні ресурси ХVІІ – поч. ХХ ст. Зібрання видань минулих століть налічує більш ніж 40 тис. творів друку – книг, часописів, газет та ін., найцінніші з яких, що мають історичну, культурну та джерелознавчу цінність, підлягають включенню до Державного реєстру національного культурного надбання.

 Фонд дуже різноманітний за змістом та мовним складом, має в собі друковані джерела з усіх галузей знань. Особливо цінними є перші та  прижиттєві видання  творів визначних українських і зарубіжних художників слова (П.Куліша, Лесі Українки, О.Пушкіна, Е.Золя та ін.); праці відомих діячів науки та культури (М.Карамзіна, М.Ломоносова та ін.); книги видатних типографів минулого (М.Вольфа, А.Маркса, М.Новікова, І.Ситіна та ін.). Значний інтерес викликають видання з дарчими написами авторів та колекції книг з особистих зібрань визначних діячів Миколаївщини ХІХ – поч. ХХ ст. Прикрасою фонду є унікальні зразки сучасного книжкового мистецтва, що дивують гармонійним поєднанням змісту з досконалістю та вишуканістю художнього оформлення.

 На основі багатого зібрання документальних джерел співробітники та  читачі відділу здійснюють велику пошукову та науково-дослідну роботу. Результати цієї діяльності знаходять відображення у дисертаціях, матеріалах конференцій, публікаціях у пресі та інших наукових здобутках.

 

 


_MG_0998

_MG_1037

denfilolog1

denfilolog3

denfilolog5

denfilolog7

denfilolog9

denfilolog11

dorjurnalist3


Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено