Медіа/Інтерактив

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Календар

<< < листопада 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

zemleustr3.jpg

Відео про бібліотеку

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
146
518
1691
8587
650396

Зараз на сайті

На сайті 490 гостей та немає учасників

Пошук

 У відділі зберігаються та використовуються в наукових цілях документальні ресурси ХVІІ – поч. ХХ ст. Зібрання видань минулих століть налічує більш ніж 40 тис. творів друку – книг, часописів, газет та ін., найцінніші з яких, що мають історичну, культурну та джерелознавчу цінність, підлягають включенню до Державного реєстру національного культурного надбання.

 Фонд дуже різноманітний за змістом та мовним складом, має в собі друковані джерела з усіх галузей знань. Особливо цінними є перші та  прижиттєві видання  творів визначних українських і зарубіжних художників слова (П.Куліша, Лесі Українки, О.Пушкіна, Е.Золя та ін.); праці відомих діячів науки та культури (М.Карамзіна, М.Ломоносова та ін.); книги видатних типографів минулого (М.Вольфа, А.Маркса, М.Новікова, І.Ситіна та ін.). Значний інтерес викликають видання з дарчими написами авторів та колекції книг з особистих зібрань визначних діячів Миколаївщини ХІХ – поч. ХХ ст. Прикрасою фонду є унікальні зразки сучасного книжкового мистецтва, що дивують гармонійним поєднанням змісту з досконалістю та вишуканістю художнього оформлення.

 На основі багатого зібрання документальних джерел співробітники та  читачі відділу здійснюють велику пошукову та науково-дослідну роботу. Результати цієї діяльності знаходять відображення у дисертаціях, матеріалах конференцій, публікаціях у пресі та інших наукових здобутках.

 

 


_MG_0998

_MG_1037

denfilolog1

denfilolog3

denfilolog5

denfilolog7

denfilolog9

denfilolog11

dorjurnalist3


Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено