Медіа/Інтерактив

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Календар

<< < вересня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Випадкове зображення

koruppublduskus1.jpg

Відео про бібліотеку

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
234
695
1740
16642
891409

Зараз на сайті

На сайті 163 гостей та немає учасників

Пошук

 У відділі зберігаються та використовуються в наукових цілях документальні ресурси ХVІІ – поч. ХХ ст. Зібрання видань минулих століть налічує більш ніж 40 тис. творів друку – книг, часописів, газет та ін., найцінніші з яких, що мають історичну, культурну та джерелознавчу цінність, підлягають включенню до Державного реєстру національного культурного надбання.

 Фонд дуже різноманітний за змістом та мовним складом, має в собі друковані джерела з усіх галузей знань. Особливо цінними є перші та  прижиттєві видання  творів визначних українських і зарубіжних художників слова (П.Куліша, Лесі Українки, О.Пушкіна, Е.Золя та ін.); праці відомих діячів науки та культури (М.Карамзіна, М.Ломоносова та ін.); книги видатних типографів минулого (М.Вольфа, А.Маркса, М.Новікова, І.Ситіна та ін.). Значний інтерес викликають видання з дарчими написами авторів та колекції книг з особистих зібрань визначних діячів Миколаївщини ХІХ – поч. ХХ ст. Прикрасою фонду є унікальні зразки сучасного книжкового мистецтва, що дивують гармонійним поєднанням змісту з досконалістю та вишуканістю художнього оформлення.

 На основі багатого зібрання документальних джерел співробітники та  читачі відділу здійснюють велику пошукову та науково-дослідну роботу. Результати цієї діяльності знаходять відображення у дисертаціях, матеріалах конференцій, публікаціях у пресі та інших наукових здобутках.

 

 


_MG_0998

_MG_1037

denfilolog1

denfilolog3

denfilolog5

denfilolog7

denfilolog9

denfilolog11

dorjurnalist3


Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено