П'ятниця, 03 лютого 2012До уваги користувачів і відвідувачів бібліотеки!

Рейтинг користувача:  / 0

 

    З 1 лютого 2012 р. бібліотекою проводиться оформлення таких реєстраційних документів :

 

    •читацький квиток у вигляді пластикової картки

 

    –на рік    20 грн.

 

    –на півроку    15 грн.

 

   

Read more

Електронні бази даних “Virtual Library”

Рейтинг користувача:  / 0

 

Пропонуємо читачам бібліотеки скористатися електронними базами даних EBSCO, Gale Virtual Reference Library, Ebrary Public Library, English Language Learner, GreenR, East View (www.ebiblioteka.ru), Наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU,  БД "Полпред" (polpred.com) та БД "Контекст-Медіа" (до 14.05.2012 р. в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку», що діє при відділі документів іноземними мовами.

 

Read more

Підведення підсумків обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Рейтинг користувача:  / 0

 26 січня 2012 року у конференц-залі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася урочиста презентація кращих робіт та нагородження переможців обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», метою якого є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, зокрема Миколаївської області та її окремих місць, до європейської цивілізації.

 

Read more

День студентів у бібліотеці

Рейтинг користувача:  / 0

 

25 вересня у бібліотеці до Міжнародного дня студентів проходила акція безоплатної видачі читацьких квитків. У рамках цієї акції до відділу документів і наукових досліджень з питань краєзнавства завітали студенти IVкурсу Навчально-наукового інституту історії та права Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського на чолі з доцентом кафедри історії України, кандидатом історичних наук Є. Г. Горбуровим.

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено