Календар

<< < травня 2013 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
184
630
814
9321
1136646

Зараз на сайті

На сайті 370 гостей та немає учасників

Середа, 29 травня 2013«Управління конфліктами і основи медіації»

Рейтинг користувача:  / 0

 

28-29 травня 2013 року тренер Миколаївського регіонального тренінгового центру Лариса Сидоренко взяла участь у тренінгу «Управління конфліктами і основи медіації». З групою працювали тренери Наталя Романь та Анна Римаренко.

Під час тренінгу учасники взяли участь у дискусії щодо особливостей поведінки та сприйняття, визначенні конфліктогенів, сценаріїв вирішення конфліктів, правил психологічної безпеки групи тощо.


Read more

Науково-практична конференція «Арт-технології у навчанні та освіті»

Рейтинг користувача:  / 0

 

29 травня у відділі документів з питань культури і мистецтв відбулась науково-практична конференція «Арт-технології у навчанні та освіті». Конференція була присвячена Дню слов'янської писемності і культури. Основним питанням, що розглядалося на конференції, було використання нових технологій у освіті та процесі навчання

Присутні на заході мали змогу познайомитися з змістовними та надзвичайно цікавими доповідями.

Так, В.Л. Мозговий, кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат премії ім. М. Аркаса, декан факультету культури і виховання Миколаївського національного аграрного університету, розповів про режисуру педагогічної дії та її вплив на ефективність викладацької діяльності. Яскравою ілюстрацією доповіді був показ відеофільму про режисерську роботу Віктора Леонідовича з учнями Академії дитячої творчості над музично-хореографічними виставами.

Не менш змістовними й захоплюючими були доповіді В. І. Мітіної, кандидата філософських наук, доцента кафедри культурології Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв «Лого-терапія у поетичній творчості», О. М. Петренко, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри мистецтвознавства Миколаївського Національного університету ім. В.О. Сухомлинського «Арт-технології у викладанні музично-теоретичних та музично-історичних дисциплін», Т.В. Кібалової, методиста лабораторії методики художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Система післядипломної освіти».

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено