Четвер, 30 травня 2013Засідання «круглого столу» за темою «Ноосфера В.І. Вернадського: легенда чи реальність»

Рейтинг користувача:  / 0

 

30 травня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося засідання «круглого столу» за темою «Ноосфера В.І. Вернадського: легенда чи реальність», присвячене 150-річчю від дня народження великого вченого.

У рамках наукової студії при ОУНБ ім. О. Гмирьова науковці збираються вже не вперше: восени 2012 р. з нагоди 75-річчя Миколаївської області відбулася респект-зустріч, присвячена науковому надбанню вчених нашого краю. Але новий захід – більш широкого формату: його було проведено обласною науковою бібліотекою спільно з Миколаївським відділенням Інституту історії України Національної Академії наук України.

У засіданні брали участь представники миколаївської влади, науковці та викладачі вищих навчальних закладів з різних міст України, керівники і представники громадських просвітницьких, наукових організацій та усі, хто небайдужий до спадщини академіка В.І. Вернадського. Модератором заходу був доктор економічних наук, професор, директор Миколаївського відділення Інституту історії України НАН України Валентин В’юн, який виступив з ініціативою проведення у травні 2013 р. «круглого столу», а у жовтні – Міжнародної конференції з обговорення спадщини В.І. Вернадського.

Read more

Відповідь для Івана Петрова

Рейтинг користувача:  / 0

 

Ім'я: Петров Иван  Дата: 2013/05/29 11:52:16

 

Повідомлення:

Скажите, пожалуйста, имеется ли у вас подшивка журнала "Огонек", если есть - то за какие года. В частности, сейчас интерисует наличие подшивки за 1941 год. Спасибо.

 

Відповідь:

Библиотека имеет в своем фонде журнал «Огонек» с 1929 г. по сегодняшний день (в годовых подшивках отсутствуют некоторые номера). За 1941 год есть № 1-20.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено