Четвер, 16 січня 2014Продовжилося навчання людей поважного віку у рамках діяльності факультету «Основи комп’ютерних знань» - складової «Університету третього віку»

Рейтинг користувача:  / 0

 

На базі Регіонального тренінгового центру продовжилося навчання людей поважного віку у рамках діяльності факультету «Основи комп’ютерних знань» - складової «Університету третього віку».

Для слухачів факультету  13, 14, 16 січня 2014 р. був проведений тренінговий курс за темою «Програми з пакету Microsoft Office». 

Люди зрілого віку навчалися роботі з такими програмами як: MS Word, MS Publisher, MS PowerPoint. Слухачі курсу отримали прикладні  навички, які стануть у пригоді у повсякденному житті: створення та оформлення текстових документів, візитних карток, календарів та листівок, а також дізналися що таке електронна презентація та як її підготувати.

Факультет продовжуватиме свою діяльність з метою підвищення комп’ютерної  грамотності  людей поважного віку та їх адаптації у сучасному інформаційному середовищі. 

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено