Календар

<< < січня 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
46
498
544
14833
918681

Зараз на сайті

На сайті 276 гостей та немає учасників

січня 2014П'ятниця, 31 січня 2014

«Адвокація: представлення інтересів бібліотек» (Модуль 5)

Рейтинг користувача:  / 0

 

З 27 по 31 січня 2014 року в Регіональному тренінговому центрі відбувся тренінг «Адвокація: представлення інтересів бібліотек» (Модуль 5) для бібліотечних працівників області. Участь у тренінгу взяли 9 працівників ЦБС для дітей м. Миколаєва, ЦБС м. Первомайська, Арбузинської, Баштанської, Березанської, Веселинівської, Врадіївської, Доманівської, Кривоозерської, Новоодеської ЦБС.

Учасники тренінгу розглянули теоретико-методичні засади адвокаційної діяльності, питання зовнішніх комунікацій бібліотеки та PR, досвід адвокаційної діяльності бібліотек України та світу, а також під час практичних занять розробили проекти адвокаційних кампаній для бібліотек.

 

Read more

Четвер, 30 січня 2014

У Регіональному тренінговому центрі відбувся тренінг «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек»

Рейтинг користувача:  / 0

 

З 16 по 20 грудня 2013 р. у Регіональному тренінговому центрі  відбувся тренінг «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» (Модуль 3). Участь у тренінгу взяли   10 бібліотечних фахівців Снігурівської ЦБС та ЦБС м. Первомайська  Миколаївської області - переможці IV-V раундів проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету».

Учасники тренінгу одержали знання та навички щодо інноваційної бібліотечної діяльності з використанням основ менеджменту, маркетингу, фандрейзенгу, адвокації, соціального партнерства.

 

Read more

"Hello, America!"

Рейтинг користувача:  / 0

 

 30 січня 2014 р. для учнів чотирьох п`ятих класів 2-ої гуманітарної гімназії м. Миколаєва було проведено віртуальний круїз "Hello, America1".

Під час заходу школярі познайомилися з історією відкриття Америки, національною символікою, особливостями державного управління країною, здійснили віртуальне знайомство зі столицею країни Вашингтоном та найбільшими містами Америки – Нью-Йорком, Лос-Анжелесом, Чикаго, а також найвідомішими пам’ятними місцями Америки – статуєю Свободи, Ніагарським водоспадом, Діснейлендом, Долиною Смерті та ін.

Учні познайомилися з системою шкільної освіти в США та дізналися багато нового про шкільне життя своїх ровесників.

Для дітей було проведено вікторину "Що ти дізнався про Америку?". Переможці були нагороджені невеличикими призами.

 

Read more

Інформ-турне сайтами сучасних письменників

Рейтинг користувача:  / 0

 

30 січня 2014 року у відділі документів з гуманітарних наук відбулося інформ-турне сайтами сучасних письменників «Розсіяні по континентах».

До уваги присутніх були представлені офіційні російськомовні та україномовні сайти відомих письменників світу, які трудяться на літературній ниві у різних куточках землі. Вони далеко один від одного, але їх об’єднує  любов до книги та віра в свого читача.

Гості бібліотеки познайомилися зі сторінками біографій Бернарда Вербера, Пауло Коельо, Віктора Суворова, Діни Рубіної, Катерини Вільмонт, Оксани Забужко, Марії Матіос, братів Капранових та інших популярних письменників. Шанувальники їхнього таланту дізналися про можливість спілкування з ними  та отримали інформацію про форуми, на яких можна поділитися своєю думкою про творчість письменників.  

Учасникам заходу були представлені виставка книг з методики викладання мови та літератури та корисний і змістовний  Інтернет-ресурс бібліотеки – блог «Книжковий континент».

 

Read more

Неділя, 26 січня 2014

Обговорюємо студентське життя в Америці … і не тільки

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 січня 2014 р. відбулося засідання англійського розмовного клубу "Діалог", що його вела магістрант Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, учасниця програми Work and Travel USA та волонтер Центру Марина Лесіна. Оскільки 25 січня традиційно святкується День студента, то учасники обрали для обговорення тему "Студентське життя в США".

У процесі дискусії було обговорено особливості системи освіти США, можливості для навчання іноземних студентів у США, проблеми освіти в США, ознайомилися з рекламною продукцією провідних навчальних закладів США. Також учасники переглянули та обговорили короткі відеорофільми про студентське життя в США - "A Day in the Life of an American High School Student" та "Life as an international student in the USA".

Серед учасників заходу були гості з Бангладешу, які зараз живуть та працюють у Миколаєві, вони познайомили всіх присутніх з особливостями освіти у цій республіці.

 

Read more

П'ятниця, 24 січня 2014

«Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника» (Модуль 4)

Рейтинг користувача:  / 0

 

З 20 по 24 січня 2014 року на базі Регіонального тренінгового центру відбувся тренінг за темою: «Інтелектуальна свобода та доступність інформації в демократичному суспільстві. Етика бібліотечного працівника» (Модуль 4) для бібліотечних працівників області. Участь у тренінгу взяли 10 працівників ЦБС для дітей м. Миколаєва, ЦБС м. Вознесенська, ЦБС м. Первомайська, Арбузинської, Березанської, Веселинівської, Врадіївської, Доманівської, Кривоозерської, Миколаївської ЦБС.

Учасники тренінгу розглянули питання інтелектуальної свободи та доступності інформації, у т. ч. мережі Інтернет, цензури, організації доступу до бібліотек громадянам з особливими потребами, професійної етики бібліотекаря, а також нормативно-правову базу з даного питання.

 

Read more

Четвер, 23 січня 2014

"Все буде в шоколаді"

Рейтинг користувача:  / 0

 

23 cічня 2014 р. в інформаційно-ресурсному центрі "Вікно в Америку" відбувся гурман-вечір "Все буде в шоколаді". Учасниками заходу були студенти факультету іноземної філології Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, учасники англійського розмовного клубу "Діалог" та кіноклубу «Кіновечори по червергах», а також користувачі Центру

На початку заходу для гостей заходу лунала шоколадна музика. Потім їм присутні ознайомилися з історією створення шоколаду, творами художньої літератури "Шоколадний настрій у літературі", зокрема американських письменниць Габріель Зевін,  Еліс Хоффман та ін. Також учасники здійснили віртуальну екскурсію на американську шоколадну фабрику Hershey Chocolate World  Factory та до музеїв шоколаду, отримали поради стосовно шоколадної дієти від зірок Голівуду Дженіфер Лопес, Уми Турман та накладенню шоколадного макіяжу.

На останок всі учасники вечора отримали шоколадні передбачення англійською мовою, вивчили слова англійською відносно  виробництва шоколаду.

 

Read more

Середа, 22 січня 2014

Запрошуємо вас відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» та ознайомитися з новими книжковими виставками

Рейтинг користувача:  / 0

Шановні користувачі!

 

Запрошуємо вас відвідати інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» та ознайомитися з новими книжковими виставками «Національні свята країн Європи», «Спортивний Еверест: Сочі-2014» та «Шоколадний настрій в літературі».

Виставка «Національні свята країн Європи» презентує інформацію щодо національних свят різних країн Європи, таких, як: День народження Королеви (Великобританія), День єдності «Німеччина», День взяття Бастилії (Франція), День республіки (Італія) та ін. Також може ознайомитися з культурою та традиціями святкування, з надзвичайними фактами, що стали поштовхом для утворення національного свята в окремій країні та ін.

На виставці «Спортивний Еверест: Сочі-2014» представлено матеріали щодо історії, законодавчого забезпечення, організації та проведення олімпійських ігор. Також ви зможете познайомитися з країнами-учасницями, спортивною та культурною програмами, побачити спортивні спорудження м. Сочі , емблему та символіку олімпійських ігор.

На виставці «Шоколадний настрій в літературі» представлено добірку художніх та науково-популярних книг та журналів, в яких розповідається про історію виникнення шоколаду, його розмаїття, секрети виготовлення виробів з цього солодкого продукту та правила вживання і використання шоколаду в лікарських цілях.

 

Read more

Вам необхідно знати англійську?

Рейтинг користувача:  / 0

 

Вам необхідно

знати

англійську?

 

Тоді записуйтеся на БЕЗКОШТОВНІ курси для

початківців у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова!

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено