Понеділок, 05 вересня 2016Тепло і сонце Ольвії

Рейтинг користувача:  / 0

У відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства експонується виставка робіт відомого кераміста, скульптора, художника і викладача О. І.  Байбородіна.

На виставці представлені амфори, кіафи, кілики, античні маски, міарські чаші що виготовлені за давніми рецептами та наповнені теплом і сонцем Ольвії.  Роботи майстра відрізняються від оригіналів тільки розміром - вони мініатюрні та витончені.

Майстер захоплюється ольвійськими предметами побуту і це стало справою його життя. Варто відзначити, що Олексій Іннокентійович ще і викладає мистецтво скульптури і кераміки в Миколаївській дитячій художній школі.

Роботи кераміста  доповнюють книги вчених і краєзнавців з історії та культури древньої Ольвії.

Запрошуємо усіх охочих ознайомитися з виставкою, що працюватиме до кінця вересня.

Read more

Сектор документів іноземними мовами розгорнув виставку-імпульс «Книжковий Big-Ben»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Сучасний світ постійно змінюється, удосконалюється, з’являються нові відкриття, розробляються новітні технології. І тому дуже важлива наявність світової мови, якою могли б спілкуватися представники різних країн і національностей. На сьогоднішній день такою мовою є англійська. Практично будь-яка галузь сучасного життя вимагає знання англійської мови. 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України.

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей. Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту «Display-кросинг» пов’язала з англійською мовою.

У рамках цього проекту 5 вересня 2016 р. сектор документів іноземними мовами розгорнув виставку-імпульс «Книжковий Big-Ben».

Мета виставки - розповісти про сучасне значення англійської мови як світової мови та мови міжнародного спілкування, а також про важливість вивчення іноземної мови; викликати інтерес і повагу до культури англомовних країн, спонукати читача вивчати мову, яка розширить горизонт можливостей у житті.

Представлені на виставці матеріали носять емоційний, яскравий, неоднорідний характер. У першому розділі «Do you speak English?» розміщені словники, розмовники, граматика і т.п. Тобто книги, що збагачують індивідуальний словниковий і фразеологічний запас, знайомлять з нормами мови, застерігають від неправильного вживання слів, їх граматичних форм, вимови, розширюють наше пізнання, поглиблюють розуміння слова. Другий розділ під назвою «Читай в оригіналі» відкриває світ художньої літератури, яку варто читати мовою оригіналу, адже переклад ніколи не передасть повною мірою того, що вклав у цей твір автор.

Найцікавішим є третій розділ «Мова, що стирає кордони». Перевагою англійської мови є те, що вона вже давно вийшла на міжнародний рівень. Вас зрозуміють де завгодно, в будь-якій країні, з нею легко подорожувати. Тому книги, що представлені у цьому розділі допоможуть розширити свої знання про англомовні країни, їхню історію, культуру та національні особливості.

Запрошуємо усіх зацікавлених завітати до сектору документів іноземними мовами ознайомитися з виставкою та зробити креативне фото на згадку.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено