Вівторок, 04 жовтня 2016У бібліотеці відбулася презентація проекту «Ресурсний центр суспільних ініціатив»

Рейтинг користувача:  / 0

 

4 жовтня в бібліотеці відбулася презентація проекту «Ресурсний центр суспільних ініціатив» комунальної установи «Агенція розвитку Миколаєва», що реалізуватиметься за підтримки Western NIS Enterprise Fund.

Учасники заходу  дізналися про успішні ініціативи, що вже були реалізовані в рамках проекту наразі: створення міні-сценічного майданчика в мікрорайоні Ялти, еко-проект із сортування сміття у школах міста, конкурс загальноміських ідей зі створення молодіжного коворкінгу на базі обласної бібліотеки для юнацтва та ін.

Під час зустрічі директор Миколаївської  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова Вікторія Агаркова та директор КУ «Агенція розвитку Миколаєва» Василь Гошовський  підписали Меморандум про співпрацю у рамках проекту «Ресурсний центр суспільних ініціатив». Умови Меморандуму передбачають проведення спільних заходів та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед школярів і молоді, розробка та втілення програм і курсів, спрямованих на громадянську освіту та національне виховання, проведення спільних зібрань із громадськістю з метою підвищення рівня поінформованості про суспільну діяльність.

Read more

Хроніка культурного життя Миколаївської області за серпень 2016 р.

Рейтинг користувача:  / 0

 

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

ІМ. О.ГМИРЬОВА

 

 

 

ХРОНІКА

КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗА СЕРПЕНЬ 2016 р.

 

 

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено