Середа, 26 жовтня 2016
«Підводне каміння договорів купівлі-продажу»
- Article Details
- Category Новини
26 жовтня відділ документів з гуманітарних наук запросив студентів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв на семінар-практикум «Підводне каміння договорів купівлі-продажу», що відбувся у рамках роботи Університету правових знань. У заході взяли участь фахівці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.
Захід відкрила перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області І. В. Фірсова, яка розповіла про правові аспекти укладання договорів купівлі-продажу та познайомила з послугами, що надає управління юстиції у цій сфері. Також звернула увагу присутніх на необхідності проведення повного юридичного аналізу будь-яких договорів з фахівцем юридичної сфери задля уникнення зайвого клопоту і фінансових втрат. Провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти А. В. Гаврильчук познайомила присутніх з видами договорів купівлі-продажу, проконсультувала щодо особливостей укладання цих угод, озвучила перелік юридичних ризиків та попередила про так звані «підводні камені» договорів купівлі-продажу.
Зустріч показала, що професійно укладений договір купівлі-продажу будь-якого товару забезпечить захист прав покупця та може захистити родину від неприємних ситуацій в подальшому житті. Наприкінці семінару відвідувачі із задоволенням взяли участь у правовій вікторині, що показала рівень їхньої обізнаності в юридичних поняттях. Також присутні змогли переглянули виставку літератури з фонду бібліотеки «Договори купівлі-продажу в Україні: правові гарантії».
Read more
Національні парки світу
- Article Details
- Category Віртуальні виставки
На нашій планеті багато приголомшливих місць, що століттями зберігають свою красу та неповторність. Унікальні пейзажі природи є найцікавішими перлинами природно¬-культурної спадщини і потребують відповідної охорони. З метою збереження природи цих рідкісних місць їм надано статус природоохоронних територій. Такі краєвиди збереглися у вигляді заповідників, до яких належать і найбільші національні парки світу. Кожен такий парк має свій тип ландшафту, представлений оригінальною сукупністю мальовничих куточків природи.
Пропонуємо вам ознайомитися з виданнями про парки світу, що містять у собі природні комплекси і об'єкти, мають особливу, історичну та екологічну цінність.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено