Вівторок, 21 лютого 2017Діалог як основний інструмент комунікації

Рейтинг користувача:  / 0

 

21 лютого у рамках роботи обласного гендерного центру, що функціонує на базі відділу документів з гуманітарних наук, відбувся тренінг «Діалог як основний інструмент комунікації». Тренером виступила заступник з реалізації програм та проектів міжнародного благодійного фонду сприяння розвитку демократії «Відродження України» Н.М. Железнова. Учасники заходу , якими стали студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв та міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика, зібралися для того, щоб поліпшити навички спілкування і познайомитися з новими інструментами комунікації.

Тренером були наведені основні елементи, принципи та техніки діалогу, основною метою якого є створення сприятливого клімату для продуктивного обговорення та вирішення суперечливих проблем. Також було зазначено, що задоволення інтересів через діалог відбувається із визначення  потреб і бажань співрозмовників.

Під час психологічних ігор «північ/південь», «факти/судження», «потреби/бажання» учасники вчилися переконувати людей, визначати із слів опонента факти або судження, аналізувати потреби та бажання, а також  правильно спілкуватися. Кожен з присутніх мав можливість взяти активну участь в іграх та висловити власну думку стосовно тематики тренінгу.

Увазі відвідувачів була запропонована книжкова виставка з фонду бібліотеки «Діалог як вид спілкування».

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено