Четвер, 04 травня 2017Відбувся літературно-музичний вечір «І пісня йшла дорогами війни»

Рейтинг користувача:  / 0

 

4 травня у бібліотеці до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся літературно-музичний вечір  «І пісня йшла дорогами війни».

Захід відбувся за участю членів літературних об’єднань Миколаєва «Зоря», «Рефлектор», «Живе слово», «Стапель», відвідувачів відділення денного перебування людей похилого віку та інвалідів Миколаївського міського центру соціального обслуговування, користувачів бібліотеки.

Присутні ознайомилися з творчістю композиторів та поетів часів війни, дізналися про історії створення відомих фронтових пісень («Священна війна», «Катюша», «Темна ніч», «Землянка», «Смуглянка», «Синя хусточка» та ін.) та їхніх перших виконавців, прослухали фрагменти пісень і переглянули короткі відеосюжети та уривки з фільмів про Другу світову війну.

Представники літературних об’єднань декламували власні поезії, виконували відомі фронтові пісні та авторські пісні воєнної тематики.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено