Вівторок, 06 червня 2017Бібліоквест «Червонокнижні тварини»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Природа прикрашає наш світ: з яким задоволенням ми слухаємо спів птахів, дзюрчання струмочка, таємничий шепіт лісу, з якою насолодою милуємося дзеркальною гладдю річок, величною громадою гір. Всюди вирує життя: скрізь нас оточує  світ живої природи,  неповторний та різноманітний. Та, на жаль, людина не завжди мудро розпоряджається багатством природи та ставить деякі види тварин на край загибелі. Для того, аби не допустити їх повного знищення й існує Червона книга як нагадування людству про небезпеку та  дбайливе ставлення до оточуючої нас природи.

6 червня співробітники  відділу документів з економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки запропонували відвідувачам Мобільної бібліотеки взяти участь у бібліоквесті «Червонокнижні тварини». Учасники заходу  ознайомилися з історією створення Червоної книги, відкрили для себе  розмаїття живої природи,  взяли участь у  пізнавальних конкурсах про тваринний світ та отримали знання про тварин з Червоної книги, яким загрожує повне або часткове зникнення.

Read more

Робоче засідання Президії ГО «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації»

Рейтинг користувача:  / 0

 

6 червня на базі Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова відбулося робоче засідання Президії ГО «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації».

Під час заходу було обговорено виконання плану роботи ГО «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації» на 2017 рік, діяльність секцій з адвокації, розширення партнерства, проведення конкурсів та молодіжної політики.

Також була висвітлена участь ЦБС області у міжнародних конкурсах та конкурсах професійної майстерності та розглянуте питання організації та проведення на базі Вітовської ЦБС регіональної Літної школи для бібліотечних фахівців Миколаївського регіону.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено