Середа, 02 серпня 2017Особистості

Рейтинг користувача:  / 0

 

 31 липня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання розмовного клубу «Діалог» за темою «Особистості».

 На початку зустрічі асистентка координатора Центру міжнародного партнерства Анастасія Омельченко, запропонувала гостям розмовного клубу протягом 15-ти хвилин написати 20 іменників про себе. У ході рефлексії учасники зізналися, що це завдання виявилося для них нелегким. Після цього необхідно було промаркувати кожний факт про себе певною геометричною фігурою, розподіливши їх таким чином на 4 групи: соціальні ролі, фізичні ознаки, абстрактні факти та риси характеру. Таким чином, усі, хто взяв участь у грі, змогли проаналізувати, що саме про себе вони виносять на перший план у спілкуванні з оточуючими. Це надало їм змогу звернути увагу на ті сторони своєї особистості, які вони, можливо, репрезентують менше та приділити їм увагу.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено