Середа, 30 серпня 2017Побачення з книгою наосліп

Рейтинг користувача:  / 0

 

30 серпня у затишку Мобільної бібліотеки відбулася захоплююча літературна акція «Побачення з книгою наосліп». Співробітники відділу документів з гуманітарних наук ознайомили гостей заходу з правилами та порадами щодо вибору книг, розповіли як навчитися формувати власну критичну думку про прочитану книгу та при читанні відокремлювати головне від другорядного.

Літературна акція проходила під гаслом: «Не судіть про книгу за обкладинкою!», метою якої було знайомство з невідомими авторами і забутими творами, а також залучення учасників заходу до читання. Для проведення літературної акції були відібрані книжки, що принесли співробітники та читачі з власних домашніх бібліотек. Кожне видання було обгорнуте у газетний папір, відповідно, ні обкладинки, ні автора, ні назви книги не було видно. Учасники акції повинні були відгадати та вибрати книгу за допомогою підказок – короткої анотації або цитати з твору, надписи з якими були закріплені на кожній упакованій книзі. Доросли та діти за допомогою інтуїції, азарту та ерудиції отримали сувенір – відгадану книгу. Багатьом учасникам сподобалася ідея проведення заходу, тому відвідувачі пообіцяли наступного разу принести та подарувати книги з домашньої бібліотеки для проведення аналогічної акції.

Read more

Хроніка культурного життя Миколаївської області за червень 2017 р.

Рейтинг користувача:  / 0

 

 

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

ІМ. О.ГМИРЬОВА

 

 

ХРОНІКА

КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗА ЧЕРВЕНЬ 2017 р.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено