Календар

<< < травня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
136
486
136
6901
1151739

Зараз на сайті

На сайті 364 гостей та немає учасників

Четвер, 24 травня 2018Хроніка культурного життя Миколаївської області за квітень 2018 р.

Рейтинг користувача:  / 0

 

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

ІМ. О.ГМИРЬОВА

 

 

ХРОНІКА

КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗА КВІТЕНЬ 2018 р.

 

Read more

Екскурсія «В об’єктиві історії – польський Миколаїв»

Рейтинг користувача:  / 0

Миколаївщина – багатонаціональний край. У такій різнобарвній родині мають панувати мир, толерантність і злагода. Знайомство з історією, культурою  і традиціями народів, що проживають на території міста й області, сприяє взаєморозумінню та дружбі. Саме з цією метою був започаткований локальний проект обласної наукової бібліотеки  «Сузір’я злагоди».

24 травня в історичному центрі нашого міста у рамках цього проекту відбулася екскурсія «В об’єктиві історії – польський Миколаїв». Захід, присвячений історії перебування поляків на території міста Миколаєва, був організований співробітниками ОУНБ ім. О.Гмирьова та Миколаївським обласним товариством поляків. Пройти слідами польської історії нашого міста зібралися представники Миколаївського обласного товариства поляків на чолі зі своїм керівником Селянською Є.Г., інших національних об’єднань міста, перекладачі, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста та прихильники польської мови.

Екскурсію проводив старший викладач інституту історії, політології та права МНУ ім. В.О.Сухомлинського, вчений-археолог та краєзнавець Смирнов Олександр Ігорович. Він ознайомив учасників з цікавими та маловідомими фактами з історії проживання поляків на Миколаївщині, інформацією, що пов’язана з іменами видатних представників польського народу, які вплинули на розвиток економіки та культури регіону. Історичні будівлі, що збереглися до наших днів, повністю захопили увагу слухачів, а звуки рідної для багатьох учасників польської мови зворушили та підігрілі бажання оволодіти мовою досконало.

Слідкуйте за анонсом наступного заходу «В об’єктиві історії – німецький Миколаїв».

Read more

Вітаємо Марцінковського Ігоря Богдановича з високою нагородою

Рейтинг користувача:  / 0

Колектив Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова сердечно вітає почесного користувача бібліотеки, кандидата медичних наук, краєзнавця, голову Миколаївського об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта», доцента кафедри Навчально-наукового гуманітарного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Марцінковського Ігоря Богдановича з державною нагородою України – орденом «За заслуги» III ступеня з нагоди Дня науки та за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм (Указ Президента України №135/2018 від 19 травня 2018 р. «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки»).

Зичимо невпинного руху вперед, невичерпної життєвої наснаги, успішного здійснення усіх планів та задумів, нових наукових здобутків.

 

 

З повагою,

за дорученням колективу Миколаївської

обласної універсальної наукової

бібліотеки ім. О. Гмирьова

директор В. В. Агаркова

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено