Календар

<< < травня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
124
486
124
6889
1151727

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Середа, 30 травня 2018Круглий стіл «Історико-культурна спадщина Миколаївщини: збереження, примноження та популяризація»

Рейтинг користувача:  / 0

30 травня у рамках Року охорони культурної спадщини в Україні та до Всеукраїнського дня краєзнавства у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбулося засідання круглого столу «Історико-культурна спадщина Миколаївщини: збереження, примноження та популяризація». Участь у заході взяли науковці, краєзнавці та слухачі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом до учасників звернулася заступник директора з наукової роботи Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Моісеєва Н. В., яка представила учасників круглого столу та побажала плідної роботи.

У своїй доповіді доктор історичних наук, директор Державного архіву Миколаївської області Левченко Л. Л. зупинилася на діяльності Державного архіву Миколаївської області у питаннях щодо збереження документів з історії населених пунктів регіону, веденні електронного документообігу в державних установах та досвіді організації архівного зберігання в інших країнах. Вона закликала учасників засідання до збереження історико-культурної спадщини та популяризації краєзнавчих розвідок у районах. 

Кандидат історичних наук, доцент кафедри філософської освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Волос О. В. розповіла про краєзнавчі дослідження представників місцевих органів самоврядування другої половини ХІХ – початку ХХ ст. та звернулася до присутніх з проханням досліджувати історію.

Заступник директора з наукової роботи Миколаївського обласного краєзнавчого музею Чернявський В. В. ознайомив учасників круглого столу з біографією та цікавими фактами з життя відомого миколаївського громадського і політичного діяча Г.М. Ге.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено