Календар

<< < березня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
604
676
2372
16661
920509

Зараз на сайті

На сайті 418 гостей та немає учасників

Середа, 21 березня 2018Пізнавальна година «Протидія експлуатації дитячої праці в Україні»

Рейтинг користувача:  / 0

21 березня у рамках роботи обласного гендерного центру відбулася пізнавальна година «Протидія експлуатації дитячої праці в Україні».

Начальник відділу по роботі з сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації З. Г. Дмитрієва розкрила поняття «дитина», надала поради, як уникнути примушування до жебракування, трудового рабства або сексуальної експлуатації, та відмітила, що діти складають 5% від загальної кількості постраждалих від торгівлі людьми.

Начальник управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації С. М. Орещак зупинилася на специфіці дитячої праці в Україні та органах, що здійснюють державний нагляд за використанням праці дітей у країні. За її словами, чинне законодавство передбачає, що працювати в Україні дітям можна починаючи з 16 років, а з 14-15 років – як виняток на легких роботах і з дозволу батьків.

 Завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей служби у справах дітей Миколаївської області В.В. Бєлоскурська розповіла про спільні рейди «Діти вулиці» та «Сезонник», що направлені на протидію та запобігання експлуатації дитячої праці.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Миколаївського обласного центру зайнятості І. В. Валах зупинилася на нормативах робочого часу для неповнолітніх та видах робіт, на яких забороняється працювати дітям до 16 років.

Керівник Миколаївського місцевого благодійного фонду «Любисток»  М. П. Пархоменко навела приклади експлуатації дитячої праці у місті та області Миколаївщини.

Read more

Засідання краєзнавчого клубу «БібліоKлio»

Рейтинг користувача:  / 0

21 березня у бібліотеці відбулося перше засідання краєзнавчого клубу «БібліоKлio». В урочистому відкритті взяли участь краєзнавці, освітяни, студенти та усі, хто цікавиться історією Миколаївщини.

У своїх виступах гості зійшлися у думці, що для того, щоб ставитися з любов’ю і повагою до рідного краю, треба обов’язково знати його історію та культуру,  і саме бібліотека є тим місцем, що зберігає та акумулює ці знання.

Кандидат філологічних наук І. Ю. Береза розповіла про значення для молоді читання сучасних українських авторів, які є джерелом натхнення для власних краєзнавчих пошуків. Літературний критик, журналіст Є. Г. Мірошниченко зупинився на ролі читання у світовому масштабі. Головний бібліограф відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства М. В. Тасинкевич провела тематичний бібліографічний огляд видань із фонду бібліотеки, присвячений 165-річчю від дня народження М. М. Аркаса.

З великим задоволенням учасники заходу помандрували мистецьким Миколаєвом разом з краєзнавцем, кандидатом мистецтвознавства, викладачем Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. М. Петренко, занурившись у світ живопису, музики та архітектури. Захід супроводжувався класичними музичними композиціями та фрагментами відеоспектаклю.

До уваги присутніх були підготовлені книжкові виставки за тематикою виступів.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено