П'ятниця, 27 липня 2018Літературна візитка «Краєзнавчі новинки»

Рейтинг користувача:  / 0

 

 Нове – це завжди цікаво і пізнавально! Саме під таким девізом бібліотекарі представили відвідувачам Відкритої мобільної бібліотеки літературну візитку «Краєзнавчі новинки». Учасники заходу отримали унікальну можливість не лише потримати в руках видання з історії Миколаївщини, присвячені видатним діячам культури і мистецтв, майстрам художнього слова, а й дізнатися різні цікаві факти про самі поліграфічні новинки.

 Бібліотекарі розповіли про унікальне виданняа О. Ковальової, О. Шарафанова та О. Добровольського «Миколаївщина козацька» (Миколаїв, 2017), в якому вперше осмислюється виникнення козацтва на Миколаївщині. Через опрацювання великої кількості документальних джерел (понад 500) та свідчень жителів, автори дослідили козацькі поселення на території Миколаївського регіону. Книга, що є переможницею XІІ обласного конкурсу «Краща Миколаївська книга» у номінації «Краще історико-краєзнавче видання», створювалася методом «народної будови» та сьогодні є дорогоцінним скарбом матеріальної та духовної культури краю.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено