Субота, 06 жовтня 2018Пройшов освітньо-практичний міні-форум «Миколаїв зустрічає ІТ»

Рейтинг користувача:  / 0

6 жовтня Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека перетворилася на сучасний захоплюючий кластер з різноманітними показовими, освітніми та виставковими локаціями. 

У цей день для юних та дорослих мешканців і гостей Миколаєва відбулося комплексне інтеграційне свято – освітньо-практичний міні-форум «Mykolayiv meets IT» («Миколаїв зустрічає ІТ»). У рамках заходу було проведено безкоштовні тематичні майстер-класи, виставки ескізів, ярмарок «комп’ютерних» професій, освітні курси і гуртки, практичні заняття з кодування, знайомство з основами 3D-моделювання і малювання, спілкування з розробниками комп’ютерних програм та багато іншого.

Організатором проекту виступила молодіжна організація «Наше щасливе життя» (Олександр Кахай) за інформаційно-організаційної підтримки Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Захід відбувся у рамках ініціативи «Meet and Code», що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями «TechSoup Europe» та «Haus des Stiftens gGmbH» за фінансування SAP у рамках Днів коду ЄС.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено