Діяльність

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < травня 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
223
698
1551
10058
1137383

Зараз на сайті

На сайті 419 гостей та немає учасниківСемінар-тренінг «Послуги публічної бібліотеки: орієнтація на соціальні цілі та потреби користувача»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

28 травня 2019 р. у бібліотеці відбувся семінар-тренінг для працівників відділів обслуговування центральних районних, міських бібліотек та бібліотекарів ОТГ «Послуги публічної бібліотеки: орієнтація на соціальні цілі та потреби користувача». Участь у заході взяли 35 осіб – представники обласних методичних центрів, міських, районних ЦБС та бібліотекарі ОТГ.

Тренінг відкрила заступник директора з наукової роботи Н.В. Моісеєва, яка акцентувала увагу присутніх на напрямках та форматах діяльності бібліотек з урахуванням Глобальних цілей сталого розвитку ООН та необхідності адаптації бібліотечних послуг до потреб жителів громад.

Про репертуар інформаційних послуг для місцевої громади проінформувала завідуюча сектором Інформаційно-ресурсний центр міжнародного партнерства Л. Л. Сидоренко.

Бібліотекар відділу обслуговування Снігурівської ЦРБ Т.О. Геєва та завідуюча сектором реклами та маркетингу Березанської ЦРБ О.С. Музиченко представили досвід центральних районних бібліотек та сільських бібліотек-філій щодо організації бібліотечного простору: розміщення бібліотечного фонду, оформлення автоматизованих робочих місць, інформаційних зон та зон відпочинку, дитячих куточків, прилеглої бібліотечної території тощо.

Завідуюча відділом науково-методичної роботи Т.М. Вірьовка надала консультацію щодо технологічних аспектів обслуговування користувачів, де було висвітлено критерії обліку та звітності, проаналізовано основні статистичні дані діяльності ЦРБ. Головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи А.П. Грабарь ознайомила з результатами обласного дослідження «Бібліотеки у засобах масової комунікації. Газети» та надала рекомендації щодо ефективної співпраці зі ЗМІ.

Регіональна представниця громадської організації «Центр UA» Т.Ю. Степанова надала практичні поради щодо написання публікацій у засобах масової інформації та спілкування з журналістами. Також вона зосередила увагу учасників заходу на особливостях роботи у соціальних мережах.

Завідуюча сектором Інформаційно-ресурсний центр міжнародного партнерства Л.Л. Сидоренко та інженер відділу Центр комп’ютерних технологій А.В. Лєвков розповіли про можливості використання 3D-технологій у роботі бібліотек.

Завідуюча відділом соціокультурної діяльності Г.М. Войциховська ознайомила присутніх із сучасними форматами соціокультурної діяльності.

У форматі бліц-виступів проведено обмін досвідом учасників заходу, під час якого були представлені напрацювання бібліотек за такими напрямками, як розвиток неформальної освіти дорослих (проекти «Speaking Club» Новобузької ЦБС та «Освічена людина – успішна громада» Вітовської ЦБС), популяризація громадської діяльності та особистих захоплень користувачів (проекти «Зустріч з цікавими людьми» Новобузької ЦБС та «Жива книга» Казанківської ЦБС), інформаційна підтримка розвитку сільського господарства (агрошкола «АгроBOOM» Братської ЦБС), інформування населення з питань медичної реформи (проект «Твій он-лайн лікар» Вітовської ЦБС), підтримка підлітків – суб’єктів пробації (проект «Ти не один – бібліотека завжди поруч» Арбузинської ЦРБ), розвиток творчих здібностей жителів громади (об’єднання «Образ» Березнегуватської ЦРБ).

Сучасну бібліотеку змінюють бібліотекарі, тому важливо здобувати нові компетенції, – про це йшлося у виступі бібліотекаря відділу соціокультурної діяльності ОУНБ О.Ю. Іванової. Під час екскурсії по ОУНБ було презентовано традиційні та новітні інформаційні послуги, що надаються відвідувачам бібліотеки.

 

 


 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено