Діяльність

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < квітня 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
618
1141
10205
21646
865736

Зараз на сайті

На сайті 438 гостей та немає учасниківЗасідання Ради директорів централізованих бібліотечних систем Миколаївської області за темою «Діяльність бібліотек області в умовах соціально-економічних змін: професійні орієнтири»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

26-27 квітня 2016 р. на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова було проведено засідання Ради директорів за темою «Діяльність бібліотек області в умовах соціально-економічних змін: професійні орієнтири».

Відкрила засідання Ради директорів заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Л. О. Поддубна, яка зазначила важливість забезпечення громад області інформаційно-бібліотечним обслуговуванням у нових соціально-економічних умовах.

У роботі Ради директорів взяла участь голова Миколаївського регіонального відділення Української бібліотечної асоціації Н. Ф. Богза. 

З доповіддю «Бібліотеки Миколаївщини в сучасних умовах: нові виклики, професійні орієнтири, конструктивні рішення» виступила директор ОУНБ ім. О. Гмирьова В. В. Агаркова. Вона наголосила, що в умовах реформування бібліотечної галузі важливо визначити стратегічні напрямки розвитку бібліотек області. У доповіді було проаналізовано діяльність бібліотек у 2015 р., висвітлено напрацювання бібліотек в адвокаційній, соціокультурній та проектній діяльності та визначено ключові напрямки роботи бібліотек області на перспективу.

Директор обласної бібліотеки для дітей ім. В. О. Лягіна Т. А. Жайворонок висвітлила тему «Бібліотечний сервіс для дітей на Миколаївщині: орієнтація на інновації та розвиток в умовах державних реформ». У виступі було представлено сучасні форми та методи роботи з дітьми, участь бібліотек області у всеукраїнських та обласних акціях та результати читацьких та професійних конкурсів.

Завідуюча науково-методичним відділом обласної бібліотеки для юнацтва І. В. Отверченко узагальнила досвід роботи бібліотек області та обласної бібліотеки для юнацтва з популяризації книги та читання у виступі «Інноваційні форми роботи з юнацтвом як потреба часу».

Результати впровадження ініціатив, направлених на розвиток громади, участь бібліотек області у всеукраїнських дослідженнях, міжнародних та всеукраїнських професійних заходах та конкурсах розглянула у своєму виступі «Позиціонування діяльності бібліотек Миколаївщини у професійному середовищі» заступник директора з наукової роботи ОУНБ ім. О. Гмирьова Н. В. Моісеєва. Використання комп’ютерних технологій в удосконаленні бібліотечно-бібліографічних процесів бібліотек області проаналізував заступник директора з проектно-інноваційної діяльності та автоматизації бібліотечних процесів ОУНБ ім. О. Гмирьова О. М. Визір у виступі «Комп’ютерні технології в удосконаленні бібліотечно-бібліографічних процесів бібліотек області».

До участі у Раді директорів був запрошений директор Миколаївського Офісу реформ В. А. Бойко, який у виступі «Децентралізація влади та розвиток територіальних громад Миколаївщини» висвітлив стан формування територіальних громад в Україні, ситуацію на Миколаївщині, а також досвід європейських країн. Він проаналізував надані Національною Парламентською бібліотекою України «Рекомендації щодо організації надання бібліотечних послуг в умовах об’єднаних територіальних громад» відповідно до умов Миколаївської області.

Досвід діяльності ЦБС області був представлений директорами Баштанської, Братської, Врадіївської, Жовтневої, Казанківської, Новобузької, Новоодеської, Снігурівської районних ЦБС. У своїх виступах керівники закладів представили напрацювання щодо реалізації проектів та ініціатив у рамках бібліотечних програм та соціального партнерства.

 Завершенням першого дня роботи Ради директорів стало проведення бліц-спілкування за темою «Управлінський компонент у вирішенні професійних питань діяльності ЦБС». Завідуючі відділами ОУНБ ім. О. Гмирьова разом з учасниками заходу обговорили питання ведення планово-звітної документації, подання даних до сервісу ЕСМАР, обліку бібліотечних фондів, інформаційно-бібліографічної роботи.

Наступного дня Рада директорів пройшла у форматі «день ЦБС» за темою «Публічні бібліотеки Арбузинської ЦБС як суб’єкти соціально-економічних трансформацій в житті громади». Учасників заходу привітала головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Г. М. Кожушко.

Про сучасний стан та перспективи розвитку закладів культури району доповіла начальник відділу культури, національностей та релігій Арбузинської районної державної адміністрації В. П. Іваненко. Працівники ЦБС звітували про діяльність бібліотек Арбузинщини в нових соціально-економічних умовах, презентували нові бібліотечні послуги та інноваційні формати обслуговування користувачів, он-лай ресурси. Напрацювання та перспективи взаємодії бібліотек у формуванні правової освіти висвітлила начальник районного управління юстиції О. М. Невертій, співпрацю літературного об’єднання «Дар» з бібліотеками розкрив голова районного літературного об’єднання «Дар» В. Г. Поплавський. Завідуючі сільськими бібліотеками-філіями висвітлили досвід діяльності модельних бібліотек: центру відродження та збереження народної культури (Агрономійська бібліотека), центру екологічної інформації (Костянтинівська бібліотека), центру дитячого читання (Іванівська бібліотека). Учасники Ради директорів мали змогу ознайомитися з напрацюваннями Арбузинської ЦБС на Майданчику інновацій «Сучасна бібліотека – простір ідей».

За підсумками роботи було прийнято рішення Ради директорів ЦБС Миколаївської області. Учасники Ради підтвердили, що бібліотечні заклади відповідально та оперативно реагують на зміни у суспільстві та використовують усі можливості для збереження своїх позицій в інформаційному просторі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено