Діяльність

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < червня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
134
762
1663
11648
975461

Зараз на сайті

На сайті 278 гостей та немає учасників«Професійні складові діяльності публічної бібліотеки ОТГ». Семінар-тренінг

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

 

8 червня 2017 р. на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся семінар-тренінг «Професійні складові діяльності публічної бібліотеки ОТГ». У заході взяли участь представники публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад області (ОТГ), обласних бібліотек для дітей, для юнацтва.

Захід відкрила директор ОУНБ ім. О. Гмирьова Агаркова В. В., яка наголосила на важливості професійного підходу до організації діяльності публічних бібліотек новостворених ОТГ та зміцнення їхніх позицій у громаді. У рамках презентаційного блоку «Організаційно-методична підтримка бібліотек в умовах функціонування ОТГ» фахівці ОУНБ ім.

О. Гмирьова надали практичні консультації з різних напрямків роботи. Так, заступник директора з наукової роботи Моісеєва Н. В. ознайомила присутніх з нормативними актами, що регламентують діяльність бібліотек,  проаналізувала стан та тенденції розвитку мережі бібліотек Миколаївщини в умовах формування нових територіальних громад. Завідуюча відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Вірьовка Т. М. надала рекомендації щодо формування планово-звітної документації та проаналізувала інформаційне наповнення планів і звітів бібліотек області. Завідуюча сектором обліку користувачів та бібліотечної статистики

Ревякіна О. М. зосередилася на технології бібліотечного обліку і статистики та надала аудиторії консультацію щодо заповнення щоденників роботи. Завідуюча сектором відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Дементьєва І. В. звернула увагу  на переваги електронної звітності бібліотек та відмітила проблемні моменти та розбіжності, що виникають під час звітування публічних бібліотек у сервісі ЕСМаР. Відбулося жваве обговорення питання формування та обліку бібліотечних фондів бібліотек новостворених ОТГ, що висвітлила завідуюча відділом формування фондів Липа Н. О. З регламентуючою документацією та нормуванням виробничих процесів публічної бібліотеки ОТГ присутніх ознайомила головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Грабарь А. П.

У другому блоці «Позиціонування публічної бібліотеки у громаді» були розглянуті здобутки та труднощі становлення публічної бібліотеки Куцурубської ОТГ, сучасні формати соціокультурної діяльності бібліотек, досвід бібліотек КУ «Вітовська ЦБС», проведено майстер-клас «Адвокаційна діяльність бібліотеки як запорука ефективного розвитку».

Працівники публічних бібліотек ОТГ стали активними  учасниками «круглого столу» за темою «Оптимальні формати функціонування публічних бібліотек в умовах ОТГ», у рамках якого у форматі запитань-відповідей були обговорені матеріально-технічний стан, зона та режим обслуговування населення, професійна компетенція бібліотечного працівника, перелік мінімальних соціальних послуг для громади. Під час екскурсії по обласній науковій бібліотеці присутні мали можливість ознайомитися із сучасними інформаційними послугами для користувачів.

 

 

 

 


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено