Діяльність

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < червня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
83
1292
2492
25820
739339

Зараз на сайті

На сайті 382 гостей та немає учасників«Професійні складові діяльності публічної бібліотеки ОТГ». Семінар-тренінг

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

 

8 червня 2017 р. на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбувся семінар-тренінг «Професійні складові діяльності публічної бібліотеки ОТГ». У заході взяли участь представники публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад області (ОТГ), обласних бібліотек для дітей, для юнацтва.

Захід відкрила директор ОУНБ ім. О. Гмирьова Агаркова В. В., яка наголосила на важливості професійного підходу до організації діяльності публічних бібліотек новостворених ОТГ та зміцнення їхніх позицій у громаді. У рамках презентаційного блоку «Організаційно-методична підтримка бібліотек в умовах функціонування ОТГ» фахівці ОУНБ ім.

О. Гмирьова надали практичні консультації з різних напрямків роботи. Так, заступник директора з наукової роботи Моісеєва Н. В. ознайомила присутніх з нормативними актами, що регламентують діяльність бібліотек,  проаналізувала стан та тенденції розвитку мережі бібліотек Миколаївщини в умовах формування нових територіальних громад. Завідуюча відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Вірьовка Т. М. надала рекомендації щодо формування планово-звітної документації та проаналізувала інформаційне наповнення планів і звітів бібліотек області. Завідуюча сектором обліку користувачів та бібліотечної статистики

Ревякіна О. М. зосередилася на технології бібліотечного обліку і статистики та надала аудиторії консультацію щодо заповнення щоденників роботи. Завідуюча сектором відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Дементьєва І. В. звернула увагу  на переваги електронної звітності бібліотек та відмітила проблемні моменти та розбіжності, що виникають під час звітування публічних бібліотек у сервісі ЕСМаР. Відбулося жваве обговорення питання формування та обліку бібліотечних фондів бібліотек новостворених ОТГ, що висвітлила завідуюча відділом формування фондів Липа Н. О. З регламентуючою документацією та нормуванням виробничих процесів публічної бібліотеки ОТГ присутніх ознайомила головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Грабарь А. П.

У другому блоці «Позиціонування публічної бібліотеки у громаді» були розглянуті здобутки та труднощі становлення публічної бібліотеки Куцурубської ОТГ, сучасні формати соціокультурної діяльності бібліотек, досвід бібліотек КУ «Вітовська ЦБС», проведено майстер-клас «Адвокаційна діяльність бібліотеки як запорука ефективного розвитку».

Працівники публічних бібліотек ОТГ стали активними  учасниками «круглого столу» за темою «Оптимальні формати функціонування публічних бібліотек в умовах ОТГ», у рамках якого у форматі запитань-відповідей були обговорені матеріально-технічний стан, зона та режим обслуговування населення, професійна компетенція бібліотечного працівника, перелік мінімальних соціальних послуг для громади. Під час екскурсії по обласній науковій бібліотеці присутні мали можливість ознайомитися із сучасними інформаційними послугами для користувачів.

 

 

 

 


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено