Презентація авторської методики музичної терапії викладача вищого музичного училища М.В. Матвєєвої «Музика душі»
- Деталі
- Хіти: 4042
Лікувальне застосування музики має багатовікову історію. Ще тисячу років тому Авіценна лікував хворих музикою. У найдавніших свідченнях і документах, що дійшли до нас, музичне мистецтво фігурує як лікувальний засіб. Сучасними дослідженнями доведено, що вплив гармонійної музики сприяє процесам саморегуляції в організмі. Частіше методики музичної терапії впроваджуються професійними психологами, рідше їх створюють професійні митці: композитори, виконавці, художники. Саме тому авторська методика викладача по класу фортепіано Миколаївського вищого музичного училища М.В.Матвєєвої, презентація якої відбулась 17 грудня у читальному залі відділу документів з питань культури і мистецтв, викликала жвавий інтерес.
Присутні мали змогу дізнатися про основні дослідження з питань музичної терапії, познайомитись із законами сприйняття музики, на практиці попрацювати зі своїм внутрішнім світом за допомогою класичних музичних творів. Але, головне, усі учасники зустрічі відчули себе творцями і виконавцями музики. За допомогою простих музичних інструментів присутні разом акомпанували відомим творам класичної музики. Завдяки цьому, кожен на мить відчув себе дитиною, яка захоплена музичною творчістю. А сам процес творчості, безперечно, володіє лікувальним ефектом.
До уваги учасників презентації бібліографічний були запропоновані бібліографічний огляд літератури та книжкова виставка «Арт-терапія: від стародавньої мудрості до сучасних технологій». Фонд відділу документів з питань культури і мистецтв постійно поповнюється цікавою літературою з питань арт-терапії та психології художньої творчості, бібліотекарі ведуть електронні бази даних, збирають електронні документи з актуальних питань цієї важливої для нашого часу тематики.
Сподіваємось на ефективне співробітництво з усіма фахівцями, які займаються арт-терапією.
|
|
|
|
|
|
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено