Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Події

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Календар

<< < лютого 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
229
436
2759
11377
693748

Зараз на сайті

На сайті 248 гостей та немає учасниківПідведення підсумків обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 26 січня 2012 року у конференц-залі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася урочиста презентація кращих робіт та нагородження переможців обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», метою якого є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, зокрема Миколаївської області та її окремих місць, до європейської цивілізації.

 

Конкурс проводився вже вдруге за проектної ініціативи Товариства «Український Народний Дім у Чернівцях», підтриманої Міжнародним фондом «Відродження», протягом листопада-грудня 2011 р. Одночасно конкурс пройшов на території Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Чернівецької, Полтавської областей та АР Крим.

 

Переможців конкурсу визначила комісія, до складу якої увійшли представники управління культури, управління освіти і науки, управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, управління освіти Миколаївської міської ради, науковці та викладачі вузів міста. Тож на заході були присутні заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Анна Каськова, головний спеціаліст відділу культурно-дозвіллєвих установ та охорони культурної спадщини управління культури Миколаївської облдержадміністрації Галина Кожушко, фахівець відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради Інна Тертиця, науковці – члени конкурсної комісії, а також викладачі та друзі номінантів конкурсу.   

 

У номінації «Пошукові роботи серед студентської молоді» перше місто посіли студентки Чорноморського державного університету ім. П. Могили за спеціальністю «Міжнародні відносини» Дарина Жиденко і Ольга Логвиненко за спільний проект «Європейський маршрут по-миколаївськи». Друге місце отримала студентка Одеської юридичної академії за спеціальністю «Прокурорсько-слідча» Анастасія Атамась та її дослідження за темою «Нібулон» - майбутнє агровиробництва України». На третьому місці – Оксана Руда, також студентка Одеської юридичної академії (спеціальність «Цивільно-правова») за роботу «Миколаїв – європейське портове місто».

 

У номінації «Пошукові роботи серед школярів» перше місце отримали дві яскраво оформлених роботи сестер – студентки Вознесенського ліцею «Інсайт» Марини Нірянової і учениці 6-В класу Олександрівської ЗОШ Вознесенського району Марії Нірянової. Роботи дівчат «Даремно по світу шукати святіші за їх імена» і «Від світлини до святинь моєї ріднини…» присвячені історії с. Олександрівка, де народилися сестри, та його засновнику, німецькому колоністу, інженеру за фахом, Григорію-Роберту Поза. Друге місце посіла робота «Україна в Європі, Європа в Україні» учениці 9-А класу Первомайської ЗОШ № 16 Анни Марченко. Третє місце було віддане учню 10-Б класу Баштанської ЗОШ № 2 Володимиру Єремі за роботу «Ольвія – перлина Європейської цивілізації».

 

У номінації «Творчі роботи серед студентської молоді» перше місце не присуджувалося. Друге місце зайняла студентська група Б 1/3 за спеціальністю «Облік та аудит» Миколаївського державного аграрного університету за роботу «Україна в Європі, Європа в Україні», яку презентували студентки вузу Ольга Кочерко і Ольга Бас. На третьому місці – робота «Європа в Україні. Погляд молоді» студентки МДАУ (група Б 4/6 за спеціальністю «Облік та аудит») Аліни Гайдейчук.

 

В останній номінації «Творчі роботи серед школярів» перше та друге місце отримали учні Миколаївської ЗОШ № 40 Олена Кожева (11-Б клас) за роботу «Українські квіти в Європі» і Андрій Артюхов (9-Б клас) за роботу «Посог Анни Ярославівни». Обидві роботи виконані у вигляді яскравих плакатів. Третє місце отримала дослідницька робота учениці 9 класу Доманівської ЗОШ № 2 Валентини Тарасової «Руські князівни – Європейські святі».  

 

Наприкінці заходу учасники конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» отримали відповідні сертифікати, а переможці – дипломи та пам’ятні подарунки. Другий тур конкурсу відбудеться у квітні поточного року у м. Чернівці, де переможці номінації «Пошукові роботи» представлятимуть Миколаївську область. Кращі роботи молоді з 9 регіонів України будуть надруковані у збірнику пошукових робіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено