Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Віртуальна довідка

Події

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Календар

<< < лютого 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
506
602
2259
10673
1034454

Зараз на сайті

На сайті 330 гостей та немає учасниківПідведення підсумків обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 26 січня 2012 року у конференц-залі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася урочиста презентація кращих робіт та нагородження переможців обласного конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді», метою якого є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, зокрема Миколаївської області та її окремих місць, до європейської цивілізації.

 

Конкурс проводився вже вдруге за проектної ініціативи Товариства «Український Народний Дім у Чернівцях», підтриманої Міжнародним фондом «Відродження», протягом листопада-грудня 2011 р. Одночасно конкурс пройшов на території Миколаївської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Чернівецької, Полтавської областей та АР Крим.

 

Переможців конкурсу визначила комісія, до складу якої увійшли представники управління культури, управління освіти і науки, управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, управління освіти Миколаївської міської ради, науковці та викладачі вузів міста. Тож на заході були присутні заступник начальника управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Анна Каськова, головний спеціаліст відділу культурно-дозвіллєвих установ та охорони культурної спадщини управління культури Миколаївської облдержадміністрації Галина Кожушко, фахівець відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради Інна Тертиця, науковці – члени конкурсної комісії, а також викладачі та друзі номінантів конкурсу.   

 

У номінації «Пошукові роботи серед студентської молоді» перше місто посіли студентки Чорноморського державного університету ім. П. Могили за спеціальністю «Міжнародні відносини» Дарина Жиденко і Ольга Логвиненко за спільний проект «Європейський маршрут по-миколаївськи». Друге місце отримала студентка Одеської юридичної академії за спеціальністю «Прокурорсько-слідча» Анастасія Атамась та її дослідження за темою «Нібулон» - майбутнє агровиробництва України». На третьому місці – Оксана Руда, також студентка Одеської юридичної академії (спеціальність «Цивільно-правова») за роботу «Миколаїв – європейське портове місто».

 

У номінації «Пошукові роботи серед школярів» перше місце отримали дві яскраво оформлених роботи сестер – студентки Вознесенського ліцею «Інсайт» Марини Нірянової і учениці 6-В класу Олександрівської ЗОШ Вознесенського району Марії Нірянової. Роботи дівчат «Даремно по світу шукати святіші за їх імена» і «Від світлини до святинь моєї ріднини…» присвячені історії с. Олександрівка, де народилися сестри, та його засновнику, німецькому колоністу, інженеру за фахом, Григорію-Роберту Поза. Друге місце посіла робота «Україна в Європі, Європа в Україні» учениці 9-А класу Первомайської ЗОШ № 16 Анни Марченко. Третє місце було віддане учню 10-Б класу Баштанської ЗОШ № 2 Володимиру Єремі за роботу «Ольвія – перлина Європейської цивілізації».

 

У номінації «Творчі роботи серед студентської молоді» перше місце не присуджувалося. Друге місце зайняла студентська група Б 1/3 за спеціальністю «Облік та аудит» Миколаївського державного аграрного університету за роботу «Україна в Європі, Європа в Україні», яку презентували студентки вузу Ольга Кочерко і Ольга Бас. На третьому місці – робота «Європа в Україні. Погляд молоді» студентки МДАУ (група Б 4/6 за спеціальністю «Облік та аудит») Аліни Гайдейчук.

 

В останній номінації «Творчі роботи серед школярів» перше та друге місце отримали учні Миколаївської ЗОШ № 40 Олена Кожева (11-Б клас) за роботу «Українські квіти в Європі» і Андрій Артюхов (9-Б клас) за роботу «Посог Анни Ярославівни». Обидві роботи виконані у вигляді яскравих плакатів. Третє місце отримала дослідницька робота учениці 9 класу Доманівської ЗОШ № 2 Валентини Тарасової «Руські князівни – Європейські святі».  

 

Наприкінці заходу учасники конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» отримали відповідні сертифікати, а переможці – дипломи та пам’ятні подарунки. Другий тур конкурсу відбудеться у квітні поточного року у м. Чернівці, де переможці номінації «Пошукові роботи» представлятимуть Миколаївську область. Кращі роботи молоді з 9 регіонів України будуть надруковані у збірнику пошукових робіт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено