Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Календар

<< < жовтня 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
573
893
7000
22205
1123283

Зараз на сайті

На сайті 343 гостей та немає учасниківВідбулося засідання наукової студії «Раціональне використання водних ресурсів»

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

 

20 жовтня  у бібліотеці у рамках постійно діючої наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» відбулося засідання за темою «Раціональне використання водних ресурсів». Метою зустрічі стало обговорення стану водних ресурсів регіону, а саме питань щодо: еколого -економічних проблем природокористування, нових проектів та програм щодо охорони та раціонального використання водних ресурсів, забезпечення якості питної води, проблем розробки та впровадження очисних споруд.

Участь у заході взяли представники влади та громадських організацій, науковці, викладачі та студенти 6-ти вищих навчальних закладів міста.

Наукову студію відкрила начальник відділу регуляторної та дозвільної діяльності Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації Л. В. Пугач, яка охарактеризувала стан водних ресурсів Миколаївщини, підкреслила актуальність їхнього збереження та раціонального використання. Сучасний підхід до управління  водними ресурсами по басейновому принципу та систему моніторингу водних тіл відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС представила заступник начальника відділу водних об’єктів, використання водних ресурсів та моніторингу Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів С. А. Долганова.

Доктор біологічних наук, професор, завідуючий кафедрою біології та екології Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського І. В. Наконечний у своєму виступі наголосив про сучасний стан лиману «Тілігульський» та способи покращення його водопостачання.

Про раціональне використання біологічних ресурсів Дніпровсько-Бузького лиману у виступі «Продуктивність екосистем в контексті переходу до збалансованого розвитку» зазначив аспірант кафедри екології та природокористування Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Є.М. Безсонов.

«Проблема якості питної води в м. Миколаєві» - таку назву мав виступ  викладача кафедри екології та природокористування Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Д.О. Крисінської. Вона  навела статистичні  дані щодо забруднення питної води хімічними елементами, відмітила  вплив неякісної води на здоров’я людини та запропонувала перехід до будинкової системи доочистки питної води.

Про вплив на екосистему регіону водосховищ та роль громадськості в питаннях контролю за станом та використанням водних ресурсів сказала у своєму виступі голова Миколаївського клубу сприяння сталому розвитку та побудові громадського суспільства (МК «Спільні дії») А. О. Галкіна.

У виступі «Марикультура: господарство майбутнього» доктора економічних наук, професора, завідуючої кафедрою менеджменту І.О. Іртищевої та магістранта кафедри менеджменту Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Д. С. Арчипісової було представлено якісно новий підхід до «морського фермерства», об’єктів марикультури та особливості їхнього вирощування. Приділено увагу розвитку цієї галузі на Миколаївщині, зокрема Очаківському дослідному мідійно-устричному комбінату.

Про розвиток рибництва на Миколаївщині та залежність цієї галузі виробництва від стану водних ресурсів розповіла кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології переробки, стандартизації, сертифікації продукції тваринництва Миколаївського національного аграрного університету Г. А. Данильчук. Вона наголосила на доцільності використання деяких сортів риб для очищення води та покращення стану водойм.

Продовжила тему впливу води на живі організми кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри зоогігієни та ветеринарії Миколаївського національного аграрного університету А.О. Бондар, яка у своєму виступі розповіла про значення води як одного з факторів якості продукції тваринництва.

Про  заходи з екологічної освіти молоді у рамках акції «Зробимо Україну чистою разом» розповів координатор осередку  «Let’s do it, Ukraine!» Б. С. Кошмал, серед яких: фестиваль ЧИСТОFEST, соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою,  всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами «Твоїми очима» та інші.

На завершення наукової студії учасники наголосили на важливості підтримки влади як на законодавчому, так і на місцевому рівнях у вирішенні питань збереження та ефективного використання водних ресурсів. 

У рамках студії учасники ознайомилися з книжковою виставкою «Водні ресурси: екологія і безпека» з фондів Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено