Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Календар

<< < березня 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
214
559
1871
6300
1183866

Зараз на сайті

На сайті 327 гостей та немає учасниківРоль бібліотек у покращенні доступу громадськості до законотворчого процесу

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Сьогодні немає сумніву у тому, що Програма сприяння Парламенту ІІ України відіграє важливу роль у громадсько-політичному житті українського суспільства та впливає на досягнення більшої ефективності та відкритості виконавчої та законодавчої гілок влади у законотворчому процесі, прийнятті рішень з питань формування політики. У висвітленні діяльності органів державної влади значне місце займає мережа Пунктів доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади, що створена на базі бібліотек як найдоступніших та відкритих центрів інформації. За певний час до даної мережі приєдналася велика кількість бібліотек з усіх областей України, у тому числі і Миколаївської. Але сьогодні стало актуальним створення Пунктів доступу громадян (ПДГ)  не лише в публічних бібліотеках, а й тих, що належать освітнім закладам та іншим установам.

 

З метою розкриття відомостей щодо діяльності Пунктів доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади та необхідності їхнього створення 27 березня 2012 р. ОУНБ ім. О.Гмирьова проведено тренінг «Роль бібліотек у покращенні доступу громадськості до законотворчого процесу» для фахівців шкільних бібліотек та бібліотек-філій ЦБС для дорослих на базі Миколаївської центральної бібліотеки  ім. М.Л. Кропивницького у рамках Миколаївського Регіонального тренінгового центру.

 Тренінг проводили керівник Регіонального тренінгового центру Мойсеєва Н.В. та сертифіковані тренери центру Сидоренко Л.Л., Саричева М.В., які детально розкрили мету та завдання таких Пунктів, що забезпечують відкритість та прозорість діяльності органів державної влади перед громадою та надають можливість впливати на законотворчий процес у державі. Найважливішою була практична частина тренінгу, що була підготовлена та проведена тренером Пункту доступу громадян Саричевою М.В. Кожний учасник тренінгу мав змогу особисто ознайомитися зі структурою web-сайтів органів державної влади та знайти необхідну інформацію за їхньою допомогою  з представленням алгоритму пошуку.

 До уваги учасників тренінгу були представлені електронні презентації, огляд публікацій, виданих у рамках Програми сприяння Парламенту, та відеоролики, що детально розкрили перспективи взаємодії влади і громади у житті українського суспільства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено