Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Календар

<< < квітня 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
219
559
1876
6305
1183871

Зараз на сайті

На сайті 358 гостей та немає учасниківНагородження переможців ІІ туру конкурсу пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Конкурс пошукових і творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» вдруге  проводився товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та Центром Європейської  «Буковина – Європа». Конкурс підтримала Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”. Метою конкурсу є підвищення рівня обізнаності молоді щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів та міст до Європи.

 Роботи розкривають наступні теми:

 - європейські культурно-історичні та торговельно-економічні зв’язки регіонів України;

- загальний розвиток історії та культури регіонів України в європейському контексті;

- внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст.

 

У 2011-2012 рр. в конкурсі взяли участь близько 500 осіб з різних  регіонів України. Учасниками конкурсу стала учнівська та студентська молодь віком 16-25 років з різних регіонів України. Обласні тури конкурсу проходили в 10 областях: Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях та АР Крим. На відкритий конкурс у Чернівецькій області подали роботи також учасники тих областей, у яких не проводились обласні тури – Київської, Вінницької, Хмельницької, Донецької.

 З 12 січня по 23 лютого 2012 року організацією  та проведенням обласних турів конкурсу займались Центри європейської інформації у наступних містах: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчук, Миколаїв, Херсон, Чернівці, а також партнерські громадські організації.

 Переможці обласних етапів конкурсу змагались між собою у м.Чернівці 25-27 квітня 2012р. У підсумковому заході взяли участь представники 10 областей України

 25 квітня учасники прибули до м.Чернівці. Під час першого дня відбулось знайомство між собою, а також переможці обласних турів відвідали Український Народний Дім, Центр Європейської інформації «Буковина-Європа» та взяли участь у екскурсії містом.

 26 квітня 2012 року в м. Чернівці в блакитній залі центрального корпусу Чернівецького Національного Університету імені Ю. Федьковича відбулось безпосередньо змагання. Кваліфікована конкурсна комісія розглянула 14 презентацій та визначила найкращі. Складність роботи комісії пов’язана з високим рівнем підготовки конкурсантів.

 Строге журі прийняло рішення про відзначення 6 презентацій:

 І місце – Вершиніна Аріна (м.Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), яка представила роботу «Внесок інтелігенції Польщі в розвиток м. Дніпродзержинськ» (історія в особистостях кінця ХІХ-початку ХХст.);

 ІІ місце – Жиденко Дар’я  (м.Миколаїв) «Європейський маршрут по-миколаївськи»(політико-економічний аспект) та

 Група учнів Чернівецького ЗНЗ №41 «Буковинська складова європейської культури»;

 ІІІ місце – Монеску Руслан (с.Михальча, Сторожинецький район Чернівецької області),

 Шевченко Борис (м.Кіровоград), Західна Європа — Кіровоградщина: історичні підвалини співробітництва

А також відзначено роботу Михальчука Василя «Дослідження історії Кременчука за видовими листівками та фотокартками випущеними наприкінці XIX, на початку ХХ ст.» «За оригінальність дослідницького підходу».

 До складу конкурсної комісії увійшли:

Старик Володимир Петрович, голова конкурсної комісії, голова товариства «Український Народний Дім в Чернівцях»

 Федорова Тетяна, представник Кіровоградського ЦЄІ, Кіровоградська ОУНБ,

 Моісеєва Наталя, представник Миколаївського ЦЄІ, заступник директора Миколаївської ОУНБ,

 Целіщева Олександра, центр регіонального розвитку «Топ-Кая»,

 Посельський Володимир, віце-президент міжнародної громадської організації «Україна в Євпропі» (Париж, Франція),

 Довгань Марія Михайлівна, керівник ЦЄІ «Буковина-Європа», заступник директора Чернівецької ОУНБ,

 Ротар Наталія Юріївна, доктор політичних наук, професор кафедри політології та державного управління,  заступник директора НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ імє. Ю.Федьковича,

 Смолдирєва Тетяна Петрівна, директор радіо «Буковина», заслужений журналіст України, Член спілки журналістів України.

 27 квітня 2012 року учасники продовжили спілкування та обмін враженнями під час ознайомчої поїздки в м.Хотин та м.Кам'янець-Подільський. А також відвідали дві фортеці та  на власні очі побачили місця, які стали одними із об’єктів досліджень в рамках конкурсу.

Конкурсна комісія

  І місце – Вершиніна Аріна (м.Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), яка представила роботу «Внесок інтелігенції Польщі в розвиток м. Дніпродзержинськ» (історія в особистостях кінця ХІХ-початку ХХст.);

 ІІ місце – Жиденко Дар’я  (м.Миколаїв) «Європейський маршрут по-миколаївськи»(політико-економічний аспект) та Група учнів Чернівецького ЗНЗ №41 «Буковинська складова європейської культури»;

 ІІІ місце – Монеску Руслан (с.Михальча, Сторожинецький район Чернівецької області),

 Шевченко Борис (м.Кіровоград), Західна Європа — Кіровоградщина: історичні підвалини співробітництва

 Номінація «За оригінальність дослідницького підходу» Михальчук Василь «Дослідження історії Кременчука за видовими листівками та фотокартками випущеними к. XIX- поч. ХХ ст.» 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено