Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Події

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

Календар

<< < квітня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
1055
583
1055
21692
766107

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасниківХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 6-7 квітня на базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу», що зібрала директорів бібліотечних установ різного рівня: національних, обласних, районних. Від Миколаївської області участь у заході взяли: директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова В.В. Агаркова, директор обласної бібліотеки для юнацтва Н.В. Ткаченко, директор обласної бібліотеки для дітей ім. В.Лягіна Т.А. Жайворонок, голова ГО «Миколаївське регіональне відділення Української бібліотечної асоціації» Н.Ф. Богза, директор КУ «Вітовська централізована бібліотечна система» Т.Г.Остафійчук.

Цьогорічна тема – «Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів». Конференція розпочала роботу засіданням за темою «Реформа децентралізації як чинник структурних змін у бібліотеках України», участь в якому взяли заступник Міністра культури України Ю.А. Рибачук, начальник управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України Л. С. Нікіфоренко, радник міністра культури України, координатор сектору Культура Проектного офісу секторальної децентралізації Національного проекту «Децентралізація» І. В. Френкель. На засіданні обговорювалися питання державної політики у бібліотечній сфері, регіональні аспекти реалізації процесу децентралізації, сучасні підходи до діяльності бібліотек. Доповіді учасників стосувалися трансформації мережі бібліотек, структурних змін у діяльності спеціалізованих бібліотек, методичного забезпечення процесу реформ, євроінтеграційної складової діяльності бібліотек та ін.

Наступного дня конференція продовжила роботу у форматі паралельних заходів. Так, на засіданні за темою «Бібліотеки України: інновації, координація, ефективність» розглядалися питання корпоративної взаємодії бібліотек, зокрема щодо оцифровки видань, авторитетного контролю в процесі каталогізації, електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек. У рамках засідання за темою «Професійна компетентність бібліотекарів і формування нового іміджу публічної бібліотеки» були представлені напрацювання бібліотек у рамках грантово-проектної діяльності, методичні практики у соціальних мережах та інноваційний досвід зарубіжних бібліотек.

 

На засіданні «круглого столу» за темою «Стратегія розвитку бібліотек України в умовах децентралізації» відбулося обговорення питань, що є актуальними для усіх регіонів: який оптимальний варіант організації мережі публічних бібліотек в об’єднаних територіальних громадах? як впливати на органи місцевого самоврядування в питаннях збереження публічних бібліотек? як зберегти районні бібліотеки? які нові завдання методичних служб в умовах децентралізації?

Формат науково-практичної конференції дозволив керівникам бібліотек обговорити нагальні питання розвитку бібліотечної галузі, поділитися проблемами та труднощами, окреслити шляхи подальшого розвитку бібліотек в умовах децентралізації.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено