Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Події

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Календар

<< < липня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
1159
1173
7982
27935
806592

Зараз на сайті

На сайті 513 гостей та немає учасниківУчасть у міжнародному «круглому столі» за темою «Сучасні тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

11 липня директор бібліотеки В.В. Агаркова та заступник директора з наукової роботи Н.В. Моісеєва взяли участь у міжнародному «круглому столі» за темою «Сучасні  тенденції формування професійної компетентності службовців публічної влади». Засідання відбулося на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  (ЦППК) та було приурочене до 25-річчя його створення.

Участь у роботі «круглого столу» взяли провідні вітчизняні й іноземні фахівці – партнери Центру, посадовці, наукові та науково-педагогічні працівники, позаштатні викладачі. Захід відкрили  перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В.В. Бонь та голова Миколаївської обласної ради В.В. Москаленко. Відеопривітання з нагоди ювілею Центру висловили колеги з Івано-Франківського, Запорізького, Чернігівського ЦППК.

 

Мета заходу полягала у розгляді питання підвищення професійної компетентності публічних службовців у сучасних умовах, в обміні досвідом роботи у системі підготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів та формуванні практичних рекомендацій щодо шляхів підвищення ефективності державного управління. Обговорення відбувалися у рамках 3 тематичних блоків: «Стратегія реформування державного управління: концепція та практика», «Модерна кадрова політика в системі публічної служби – управління людським капіталом», «Підготовка та підвищення кваліфікації посадовців за сучасними стандартами та відповідно до реальних потреб». В.В. Агаркова у своєму у виступі «Влада та громада: механізм взаємодії в інформаційно-комунікаційній сфері» наголосила на ролі бібліотеки як майданчика для діалогу у вирішенні соціально-важливих питань в умовах формування ОТГ. Підсумком заходу стало ухвалення Резолюції «круглого столу».

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено