Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Календар

<< < грудня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
122
762
1651
11636
975449

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасниківVI Регіональна виставка-форум «Українська книга та преса на Миколаївщині»

Рейтинг користувача:  / 0

 

5 грудня 2017 р. о 10.00 в обласній науковій бібліотеці ім.. О. Гмирьова відбудеться VI Регіональна виставка-форум «Українська книга та преса на Миколаївщині».

Програма заходу передбачає зустріч із авторами та презентації книг, виданих за обласною Програмою підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження у Миколаївській області у 2017 р. (Білик Б. І. «Завжди в бойовому строю», Гаркуша Н. М. «Борис Николаевич Мозолевский», Пономарьова О. В., Гаврилов І. В. «Богдановичи», Чижова Л. Я. «Купальська містерія зеленого свята»).

Також у рамках форуму презентуватиме свою книгу «Вітрильник у Божих долонях» відома письменниця, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Ірини Вільде, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Романа Федоріва, лауреат обласної культурно-мистецької премії ім. Миколи Аркаса, лауреат Міжнародного конкурсу «Коронація слова» (ІІ премія у номінації «п’єси»), член Національної спілки письменників    України – Оксана Смола. Бажаючі зможуть задати авторці питання та отримати автограф.

Усім, хто цікавиться дитячою літературою організатори пропонують відвідати презентацію книжкових серій «Інтерактивні казки» та «Казки для сімейного читання» Ангеліни Кріхелі, члена Національної спілки журналістів України, авторки книг для дорослих та дітей.

Для любителів історії у програмі передбачено презентацію виставки цінних і рідкісних видань «Миколаївська книга і друкарство ХIХ – поч. ХХ ст.», зустріч із співробітниками Обласного центру пошукових досліджень та презентацію циклу науково-документальних фільмів з елементами історичної реконструкції «Справа №…», що основані на реальних справах громадян та увійшли у серію видання «Реабілітовані історією».

Поціновувачі сучасного мистецтва запрошуються на зустріч з Юлією Поліщук – миколаївською художницею, книжковим графіком, автором серії листівок «Миколаїв, я люблю тебе».

До участі у заходах запрошуємо усіх, хто небайдужий до культурного життя Миколаївщини.

 

Запрошуємо на VІ Регіональну виставку-форум «Українська книга та преса на Миколаївщині», що відбудеться 5 грудня 2017 р. о 10.00 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

 

Метою виставки-форуму є популяризація місцевої книги та преси, поповнення бібліотек Миколаївського регіону новими виданнями, розвиток культури краю, розкриття творчого потенціалу місцевих авторів, налагодження творчих і ділових контактів.

 

 

 

10.00 - 10.30 Відкриття. Привітання учасників.

 

10.30 - 11.00 Вітання газет-ювілярів (незалежна громадсько-політична газета

 

Миколаївської області «Южная правда», літературно-художній журнал «Соборна вулиця», Березанська районна газета «Березань», Братська районна газета «Перемога», Врадіївська районна газета «Вісник Врадіївщини», Доманівська районна газета «Трибуна хлібороба»).

 

11.00 - 11.40 Презентація книг, виданих за обласною Програмою підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження у Миколаївській області у 2017 р. (Білик Б. І. «Завжди в бойовому строю», Гаркуша Н. М. «Борис Николаевич Мозолевский», Пономарьова О. В., Гаврилов І. В. «Богдановичи», Чижова Л. Я. «Купальська містерія зеленого свята»).

 

11.40 - 12.40 Зустріч з письменницею О. М. Смолою та презентація збірки

 

«Вітрильник у Божих долонях».

 

12.40 - 13.00 Презентація книжкових серій А. В. Кріхелі «Інтерактивні

 

казки» та «Казки для сімейного читання».

 

13.00 - 14.00 Перерва.

 

14.00 - 15.00 Презентація виставки «Миколаївська книга і друкарство ХIХ – поч. ХХ ст.».

 

14.00 - 14.30 Зустріч з Ю. Поліщук – миколаївською художницею,                                         книжковим графіком, автором серії листівок «Миколаїв, я люблю тебе».

 

15.00 - 16.00 Зустріч із співробітниками Обласного центру пошукових досліджень та презентація циклу науково-документальних фільмів «Справа №»

 

 

 

Книжково-ілюстративні експозиції:                                                       

 

- «Книжковий світ Миколаївщини»;

 

- «Газети-ювіляри Миколаївщини»;

 

- «Книги, видані у рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації  української книги у Миколаївській області»;

 

- «І книги теж справляють іменини»;

 

- «Письменники-краяни – ювіляри 2017 року».

 

 

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

 

 

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено