Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Події

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Календар

<< < квітня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
289
617
3054
17956
892724

Зараз на сайті

На сайті 405 гостей та немає учасниківЗасідання наукової студії за темою «Гештальт-терапія як фактор морального розвитку особистості»

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

18 квітня в обласній бібліотеці відбулося засідання наукової студії за темою «Гештальт-терапія як фактор морального розвитку особистості». Метою заходу було визначення ефективності гештальт-терапії у сучасному суспільстві, дієвість психотехнік, що використовуються у гештальт-корекціях та місце гештальт-терапії у сучасній психологічній науці.

Участь у заході взяли викладачі, аспіранти, магістри та студенти вищих навчальних закладів, практичні психологи, психотерапевти, відвідувачі бібліотеки.

Доктор педагогічних наук, завідуюча кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін Миколаївського національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Трибулькевич К. Г. у своїй доповіді розкрила основні поняття, методи та механізми гештальт-терапії.

Практичний психолог вищої категорії Миколаївської обласної психіатричної лікарні Миколаївської обласної ради, гештальт-терапевт Лагодна-Елерт М.О. зупинилася на аспектах контакту з відвідувачем, а саме: початку контакту, етапі входження у контакт та повному контакті. Також вона розкрила 9 основних правил гештальт-терапії.

Завідувач науково-просвітницької лабораторії психолого-педагогічних інноваційних технологій розвитку особистості Миколаївського національного аграрного університету, доктор філософії у галузі освіти, сертифікований арт-терапевт  Рурик Г. Л.  навела приклади з власного досвіду  практичних технік поєднання арт-терапії та гештальт-терапії у роботі з емоційним станом клієнта.

Консультант психологічної консультації Центру психологічної служби Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Гулькова Д. С. у доповіді «Важливі слова про почуття. Гештальт-терапія зсередини» розкрила аспекти своєї практичної діяльності у взаємовідносинах з викладачами та студентами. 

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Чорноморського національного університету імені Петра Могили Васильєва А. В.  розповіла про переживання життя як один з напрямків гештальт-терапії та зазначила, що дана тема є однією з найбільш ефективних у сучасній психотерапії.

Спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист, консультант з гештальт-терапії Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти  Н. Г. Потєха акцентувала увагу на процесах терапевтичної консультації.

Студентка-магістр факультету педагогіки та психології спеціальності «Психологія» Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського А. В. Лисогор розкрила практичне значення гештальт-терапії у сучасній психологічній науці, особистісному розвитку людини та підвела підсумки засідання.

До засідання наукової студії фахівцями бібліотеки було підготовлено книжкову виставку та огляд літератури за темою «Гештальт-терапія в теорії та практиці психотерапії».

 

 

 

 

 


 


  

 

 

 

Meeting of the scientific studio on the topic «Gestalt-therapy as a factor of moral development of personality»

 

On April 18, the regional library hosted a meeting of a scientific studio entitled «Gestalt-therapy as a factor in the moral development of personality». The purpose of the event was to determine the effectiveness of Gestalt therapy in modern society, the effectiveness of psychotechnicians used in Gestalt corrections and the place of Gestalt therapy in modern psychological science.

The event was attended by teachers, post-graduate students, masters and students of higher educational institutions, practical psychologists, psychotherapists, library visitors.

Before the meeting of the scientific studio specialists of the library prepared a book exhibition and a review of literature on the subject «Gestalt therapy in the theory and practice of psychotherapy».

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено