Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

Події

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Календар

<< < квітня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
289
617
3054
17956
892724

Зараз на сайті

На сайті 405 гостей та немає учасниківПрезентація історико-краєзнавчого довідника «Поліконфесійна Миколаївщина: стан та розвиток релігійних організацій у 1991-2016 рр.»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

20 квітня у рамках XVI виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга» у бібліотеці пройшла презентація історико-краєзнавчого довідника кандидата філософських наук, доцента, начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації М. Ф. Димитрова та кандидата історичних наук, спеціаліста управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації А. В. Шостака «Поліконфесійна Миколаївщина: стан та розвиток релігійних організацій у 1991-2016 рр.».

Дане видання було підготовлене з нагоди святкування 26-ї річниці державної незалежності та відзначення 80-річчя утворення Миколаївської області та є єдиним повним зібранням даних про релігійні організації Миколаївської області періоду незалежності України.

Директор бібліотеки В. В. Агаркова відкрила презентацію та відзначила, що дане видання є унікальним, оскільки за останні 15 років не було подібних праць.

Автори довідника М. Ф. Димитрова та А. В. Шостак відмітили, що у процесі написання праці передусім намагалися окреслити контури проблеми, заповнивши їх актуальною, а подекуди навіть невідомою для широкого загалу інформацією, щоб зацікавлений читач сформував базове уявлення про стан релігійного життя у Миколаївській області, а науковці мали міцне підґрунтя для розвідок у делікатній царині людського буття. На території Миколаївської області сьогодні мирно співіснує більше семи сотень релігійних організацій різних віровчень та конфесій. Під час роботи над довідником автори користувалися фондами обласної наукової бібліотеки, інформаційними та ілюстративними матеріалами релігійних організацій, архівом відділу у справах національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

З вітальним словом до авторів і гостей звернувся керуючий Миколаївською Єпархією УПЦ КП Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир та зазначив, що ми повинні завжди пам’ятати про те, що книга є духовним багатством, а дана праця є однією з найкращих видань про конфесії Миколаївщини.

Нова краєзнавча книга вийшла у світ у чудовому поліграфічному виконанні, завдяки майстерності та творчому підходу колективу видавництва «Іліон». Наклад видання – 300 примірників, 100 з них вже розподілено серед бібліотек Миколаївщини, де з ними мають змогу ознайомитися мешканці  міст і сіл. Директор видавництва А. В. Румянцева подякувала авторам за приємну співпрацю та відмітила, що видання буде цікаве як науковцям  так і пересічному читачеві.

Увазі учасників заходу був також представлений бібліографічний покажчик «Релігійні організації на Миколаївщині: історія та сучасність», підготовлений працівниками відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства обласної наукової бібліотеки. Покажчик містить 250 бібліографічних описів із книг, публікацій у періодичних виданнях та збірниках, що зберігаються у фондах бібліотеки.

Участь у заході взяли представники релігійних конфесій, історики, краєзнавці, науковці, освітяни, студенти, творча інтелігенція міста, фахівці музеїв, бібліотек, журналісти. Під час заходу експонувалася книжкова виставка «Релігії та конфесії України», де були представлені видання з фонду обласної наукової бібліотеки.

 

 

 

 

  

 

 


 

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено