Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Календар

<< < травня 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
713
919
3591
19716
1120794

Зараз на сайті

На сайті 356 гостей та немає учасниківСемінар-тренінг «Послуги публічної бібліотеки: орієнтація на соціальні цілі та потреби користувача»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

28 травня 2019 р. у бібліотеці відбувся семінар-тренінг для працівників відділів обслуговування центральних районних, міських бібліотек та бібліотекарів ОТГ «Послуги публічної бібліотеки: орієнтація на соціальні цілі та потреби користувача». Участь у заході взяли 35 осіб – представники обласних методичних центрів, міських, районних ЦБС та бібліотекарі ОТГ.

Тренінг відкрила заступник директора з наукової роботи Н.В. Моісеєва, яка акцентувала увагу присутніх на напрямках та форматах діяльності бібліотек з урахуванням Глобальних цілей сталого розвитку ООН та необхідності адаптації бібліотечних послуг до потреб жителів громад.

Про репертуар інформаційних послуг для місцевої громади проінформувала завідуюча сектором Інформаційно-ресурсний центр міжнародного партнерства Л. Л. Сидоренко.

Бібліотекар відділу обслуговування Снігурівської ЦРБ Т.О. Геєва та завідуюча сектором реклами та маркетингу Березанської ЦРБ О.С. Музиченко представили досвід центральних районних бібліотек та сільських бібліотек-філій щодо організації бібліотечного простору: розміщення бібліотечного фонду, оформлення автоматизованих робочих місць, інформаційних зон та зон відпочинку, дитячих куточків, прилеглої бібліотечної території тощо.

Завідуюча відділом науково-методичної роботи Т.М. Вірьовка надала консультацію щодо технологічних аспектів обслуговування користувачів, де було висвітлено критерії обліку та звітності, проаналізовано основні статистичні дані діяльності ЦРБ. Головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи А.П. Грабарь ознайомила з результатами обласного дослідження «Бібліотеки у засобах масової комунікації. Газети» та надала рекомендації щодо ефективної співпраці зі ЗМІ.

Регіональна представниця громадської організації «Центр UA» Т.Ю. Степанова надала практичні поради щодо написання публікацій у засобах масової інформації та спілкування з журналістами. Також вона зосередила увагу учасників заходу на особливостях роботи у соціальних мережах.

Завідуюча сектором Інформаційно-ресурсний центр міжнародного партнерства Л.Л. Сидоренко та інженер відділу Центр комп’ютерних технологій А.В. Лєвков розповіли про можливості використання 3D-технологій у роботі бібліотек.

Завідуюча відділом соціокультурної діяльності Г.М. Войциховська ознайомила присутніх із сучасними форматами соціокультурної діяльності.

У форматі бліц-виступів проведено обмін досвідом учасників заходу, під час якого були представлені напрацювання бібліотек за такими напрямками, як розвиток неформальної освіти дорослих (проекти «Speaking Club» Новобузької ЦБС та «Освічена людина – успішна громада» Вітовської ЦБС), популяризація громадської діяльності та особистих захоплень користувачів (проекти «Зустріч з цікавими людьми» Новобузької ЦБС та «Жива книга» Казанківської ЦБС), інформаційна підтримка розвитку сільського господарства (агрошкола «АгроBOOM» Братської ЦБС), інформування населення з питань медичної реформи (проект «Твій он-лайн лікар» Вітовської ЦБС), підтримка підлітків – суб’єктів пробації (проект «Ти не один – бібліотека завжди поруч» Арбузинської ЦРБ), розвиток творчих здібностей жителів громади (об’єднання «Образ» Березнегуватської ЦРБ).

Сучасну бібліотеку змінюють бібліотекарі, тому важливо здобувати нові компетенції, – про це йшлося у виступі бібліотекаря відділу соціокультурної діяльності ОУНБ О.Ю. Іванової. Під час екскурсії по ОУНБ було презентовано традиційні та новітні інформаційні послуги, що надаються відвідувачам бібліотеки.

 

 


 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://uknr.mk.gov.ua/

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено