Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Календар

<< < жовтня 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
186
545
4654
12576
1139901

Зараз на сайті

На сайті 403 гостей та немає учасниківВідбулися "Треті Топоровські читання"

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 15 жовтня 2012 р. у Миколаївській ОУНБ ім. О. Гмирьова відбулися Треті Топоровські читання, організатором яких став відділ документів і наукових досліджень з питань краєзнавства. Основними завданнями читань є популяризація творчості просвітника, педагога, письменника А.М. Топорова та інших просвітників Миколаївської області, привернення уваги громадськості до проблем читання, формування інтересу до книги у молоді та підвищення рівня гуманітарної просвіти населення нашого краю.

У заході взяли участь місцеві письменники, музиканти, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, науковці, які ознайомили присутніх з маловідомими сторінками життя та діяльності А.М. Топорова, а також у своїх доповідях порушили тему виховання майбутнього покоління та впливу різних видів мистецтва на духовний розвиток людини.

 

Почесним гостем читань став онук А.М. Топорова - І.Г. Топоров, який розповів про роль мистецтва у просвітницькій діяльності свого діда. Народний художник України, член Національної спілки художників України, лауреат Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка та премії ім. В. Стуса А.Д. Антонюк та поет і журналіст В.Ф. Фальов поділилися своїми спогадами про А.М. Топорова. Кандидат філологічних наук, доцент, депутат Миколаївської обласної ради Т.Д. Кремінь розповів про джерела натхнення творчості А.М. Топорова. Учасники заходу також ознайомилися з новими літературними Інтернет-проектами «Литературный Николаев» та «Николаевский базар».

На заході прозвучали музичні композиції у виконанні заслуженого артиста України, соліста Миколаївської обласної філармонії, керівника ансамблю народної і сучасної пісні «Вільні козаки», композитора О.Ф. Сичьова та учнів музичної школи № 3.

Для ознайомлення з творчістю, літературними матеріалами, епістолярною спадщиною, спогадами, що стосуються життя та творчої діяльності А.М. Топорова, присутнім були запропоновані виставки «А.М. Топоров – педагог, письменник, публіцист» та «Фотолітопис життя та діяльності А.М. Топорова», де експонувалися книги і фотографії з фондів ОУНБ ім. О. Гмирьова та особистого архіву родини Топорових. Це величезне зібрання архівних матеріалів доповнили книги з автографами самого просвітника, що свого часу були ним передані до фонду бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено