Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Календар

<< < квітня 2013 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
315
488
2460
6889
1184455

Зараз на сайті

На сайті 292 гостей та немає учасниківМережа центрів європейської інформації України оголошує загальноукраїнський конкурс фотографій «Права українця. Які вони?»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

В РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РОКУ ГРОМАДЯН ТА ДНЯ ЄВРОПИ 2013

 

Європейська комісія оголосила 2013 рік у ЄС Європейським роком громадян (European Year of Citizens). Вінпроходить під знаком прав, які мають громадяни ЄС. Упродовж року інституції ЄС на усіх рівнях влади заохочують діалог з громадянським суспільством, прагнучи пояснити, які права мають громадяни та як ними можна скористатися.

 

Громадянство ЄС автоматично надається усім громадянам країн-членів. Воно гарантує їм додатковий перелік прав, зокрема право на вільне пересування, права споживачів в інших країнах-членах, право доступу до освіти, визнання професійної кваліфікації, доступ до медичного обслуговування, право на соціальне забезпечення, права голосувати та висувати свої кандидатури на виборах до Європейського парламенту та місцевих виборах у країнах-членах, в яких вони проживають. Більшість європейців усвідомлюють свій статус громадян ЄС.

 

 

Чи обізнані Ви про свої права громадянина України? Можливо, у Вас вже є приклад, як Ви або Ваші знайомі/друзі/колеги реалізувалиабо не реалізували свої права в Україні? Що варто перейняти українцям від громадян ЄС для усвідомлення своїх прав та користування ними? Що необхідно зробити, щоб права людини стали провідною європейською цінністю в українському суспільстві?

 

Якщо у Вас є відповіді на ці питання і фото, яке стосується дотримання прав людини в повсякденному житті українців, то запрошуємо Вас взяти участь у загальноукраїнському конкурсі фотографій «Права українця. Які вони?».

 

Мета фотоконкурсу - спонукати українців задуматися над своїми правами і користуватися ними, поширити ідею громадянської активності.

 

Конкурс проводиться протягом березня-квітня 2013р. Мережею центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (http://irf.ua) та Представництва ЄС в Україні (http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm) в рамках відзначення Європейського року громадян та Дня Європи 2013.

 

Участь у конкурсі можуть брати усі бажаючі (як аматори, так і професійні фотографи) без обмеження віку.

 

Категорії учасників:

1 категорія учасників (індивідуальна робота) – школярі;
2 категорія учасників (індивідуальна робота) – студенти;

3 категорія учасників (індивідуальна робота) – дорослі.

 

Научасть у конкурсі можна подавати1-5 робіт від одного учасника.

 

Фото можуть відображати такі теми:

·права меншин;

·дискримінація;

·свобода мирних зібрань;

·права дітей, жінок та чоловіків;

·доступ до публічної інформації;

·права споживачів;

·право на безпечне навколишнє природне середовище;

·право на освіту, медичне обслуговування;

·доступ людей з особливими потребами до місць громадського значення;

·інші громадянські, особисті, культурні, соціально-економічні, політичні права і свободи.

 

Обов’язкові вимоги до усіх робіт:
• фотороботи повинні відповідати заданій тематиці;
• кожна робота повинна супроводжуватися анкетою;
• згода автора на публікацію роботи.

Основні технічні вимоги до фотографій:

формат JPG з розширенням 300 пікселів для повнокольорового і 600 - для чорно-білого фото (розмір файла – до 5 Мб). Роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 квітня 2013р. в такому форматі:

а) тема листа: «Konkurs_photo»

б) усі файли повинні бути названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); роботи – konkurs_photo_прізвище_номер_фото (наприклад, konkurs_photo_ostapenko_1.jpg, konkurs_photo_ostapenko_2.jpg,……).

 

 

Всі роботи, які відповідатимуть тематиці конкурсу, будуть розміщені на Порталі Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) з можливістю онлайн-голосування. Переможців фотоконкурсу у різних категоріях буде визначено Експертною комісією, а за результатами електронного голосування буде обрана краща фоторобота – «відзнака глядачів». Переможці будуть нагороджені дипломами та призами від Мережі центрів європейської інформації та Представництва ЄС в Україні. Кращі фотороботи та їх автори будуть представлені під час заходів регіональних центрів європейської інформації, які відбудуться у травні під час Днів Європи 2013.

 

 

Останній термін подачі робіт на конкурс – 30 квітня 2013р.

Інформацію про конкурс та анкету учасника можна завантажити з http://ukrcei.org

Контакти:

Оксана Бондар, координатор конкурсу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , http://ukrcei.org, тел. 097-3913590

 

*******************************************************************************************************************

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Місія Мережі центрів європейської інформації України - сформувати в Україні суспільство, яке базується на європейських цінностях. Портал- http://ukrcei.org , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

АНКЕТА УЧАСНИКА

ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЙ

«ПРАВА УКРАЇНЦЯ. ЯКІ ВОНИ?»

В РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РОКУ ГРОМАДЯН ТА ДНЯ ЄВРОПИ 2013

 

 

1. Персональні дані учасника

Прізвище та ім’я автора фотороботи/робіт

 

Адреса електронної пошти автора (обов’язково)

 

Адреса проживання (вулиця, буд., кв., місто/село, область, індекс)

 

Місце роботи/навчання та посада/клас/курс

 

Контактний телефон учасника (номер - мобільний або стаціонарний з кодом)

 

Категорія учасника (відмітити та вказати вік)

 

Школяр, вік ____

 

студент, вік ____

 

 

дорослий, вік ____

2. Кількість поданих фото робіт:

 

3. Опис конкурсних робіт:

 

Для кожної фото роботи необхідно надати наступну інформацію:

·Назва кожної фотороботи

·Короткий опис кожного фото – суть того, що зображено на фото (2-6 речень з прив’язкою до теми конкурсу)

·Назва файлу фото з нумерацією (для ідентифікації робіт, якщо надсилається кілька фото), наприклад: «konkurs_ photo _ostapenko_1.jpg », «konkurs_ photo _ostapenko_2.jpg» …

 

4. Згода учасника на публікацію фото та обробку персональних даних:

 

Подаючи анкету та фотороботи на участь у конкурсі «Права українця. Які вони?», я _________________________________________________ даю згоду на публікацію своїх фоторобіт в Інтернеті та їх друк із зазначенням автора, а також згоду на обробку моїх персональних даних. Я погоджуюсь, що процес обробки персональних даних включає в себе вчинення будь-яких дій та/або сукупності дій, що пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширеннями, знеособленням, знищенням моїх Персональних даних. Я підтверджую, що мені зрозумілі мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета обробки моїх Персональних даних, в тому числі збору моїх Персональних даних. Я погоджуюсь, що строк обробки моїх Персональних даних - безстроковий.

 

Заповнену анкету разом з конкурсними роботами (фото) слід надіслати на адресу

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 квітня 2013р. з темою листа«Konkurs_photo»

 


 

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено