Цикл публікацій «Сучасний український детектив»
- Деталі
- Хіти: 130
Увага, шанувальники гостросюжетних історій! Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека має для вас гарну новину. Нещодавно ми отримали сучасні українські книжки, серед яких є чимало творів детективного жанру. Тож, пропонуємо цикл публікацій «Сучасний український детектив», в якому будемо знайомити вас з цими виданнями.
А розпочнемо ми із серії романів «Історичний детектив», що започаткована 2020 року у видавництві «Фоліо» Олександром Красовицьким та Євгенією Кружавською. На даний момент в цій серії вийшло чотири книги – «Справа зниклої балерини» (Харків, 2020), «Справа мертвого авіатора» (Харків, 2020), «Справа майстра-червонодеревника» (Харків, 2021) та «Справа одеських шпигунок» (Харків, 2021).
Події романів відбуваються в Україні часів Першої світової війни. Головним героєм творів є поціновувач тихого спокійного життя, естет та гурман Тарас Глушко, колишній слідчий Київської поліції.
Перше його розслідування почалося зі зникнення відомої балерини прямо під час театрального дійства та діяльності так званої банди «збирачів гіацинтів», що спеціалізувалася на торгівлі людьми.
Друга справа – це розкриття загадкової смерті авіаконструктора, князя Курдашова, що сталася на борту літака.
Наступною справою стало жорстоке вбивство меблевого майстра Нечипорука та пошуки зниклих коштовностей колишнього цукрового магната.
А от четверта справа змусила детектива Глушка відправитись до Одеси, адже там після отримання зашифрованих послань, почали зникати дівчата-акторки, до того ж відбулася низка дивних пограбувань, а містом почали ширитися чутки про новітню зброю, яка може завершити війну.
Загалом, серія обіцяє читачам напружений сюжет, колекцію цікавих детективних загадок, історичні таємниці та можливість поринути в атмосферу минулої епохи.
До речі, всі історії написані на основі резонансних кримінальних справ початку ХХ століття.
Зацікавили? Тоді мерщій до бібліотеки за порцією нового інтелектуального ретро-детективу від українських майстрів друкованого слова.
#Книжкові_Новинки_МОУНБ #читатимодно #читайукраїнською #люблючитати
Як нас знайти!
Vyzer O. 2020. E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МОУНБ. Всі права застережено