Знайомимо з гостросюжетними творами Олександра Вільчинського
- Деталі
- Хіти: 58
Друзі, сьогодні у циклі «Сучасний український детектив» знайомимо вас з гостросюжетними творами тернопільчанина Олександра Вільчинського, що видані у 2016 році видавництвом Видавництво Богдан у серії «Детективна агенція ВО».
В одному із численних інтерв'ю О. Вільчинський зазначає: «Писати детективи важко – треба до останнього тримати інтригу, і чим довше вдається це зробити, тим вдаліший твір. Тому часто доводиться повертатися до написаного, щось міняти, щось переписувати. Головне, щоби детектив був цікавий читачеві, інакше в ньому немає сенсу. Нецікавий детектив нікому не потрібний».
Разом з героями непередбачуваних кримінально-дедуктивних історій від пана Олександра читачі повернуться у «буремні 90-ті» («Неприхована жертва»), побувають на таємничому лісовому озері («Суто літературне вбивство»), відвідають львівський книжковий форум («Шерлок Холмс на форумі видавців»), «відпочинуть» на курорті («Кохання в Макові») та на риболовлі («Рибальський детектив»), а ще стануть учасниками банківського пограбування («Пограбування по-українськи»).
Головним героєм цих «адреналінових» творів виступає письменник та журналіст Андрій Грабовський, він же Граб, який розплутуючи ту чи іншу справу постійно наражається на неприємності та небезпеку, але при цьому завжди виходить «сухим з води».
«Розслідування у стилі Грабовського – це, коли все відбувається незалежно, в обхід, а чи навіть всупереч волі офіційних органів», – йдеться в анотації до однієї з книг.
Окрім детективних творів у доробку автора є сучасна міська та військова проза, історичні романи й дитяча казкова історія. А познайомитися з літературними творами О. Вільчинського можна завітавши до Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека.
Пориньмо у захопливий світ українських детективів разом.
#Книжкові_Новинки_МОУНБ #читатимодно #читайукраїнською #люблючитати
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено