Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Календар

<< < квітня 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
11
920
11
16136
1117214

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасниківПрезентація краєзнавчого видання «Николаевская область в годы Великой Отечественной войны 1941-1945 гг. Документы и материалы свидетельствуют»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

У 2014 р. Миколаївщина відмічає 70-річчя з дня визволення міста і області від німецько-фашистських загарбників. До цієї знаменної події вийшло в світ нове історико-краєзнавче видання «Николаевская область в годы Великой Отечественной войны 1941-1945 гг. Документы и материалы свидетельствуют», презентація якого відбулася у бібліотеці 3 квітня 2014 р.

Її авторами є відомі у місті дослідники краю Є. Горбуров і К. Горбуров та співробітники Державного архіву Миколаївської області - директор Л. Левченко і начальник відділу інформації та використання документів М. Мельник. Видання містить архівні документи та публікації у центральних і місцевих газетах 1941-1945 рр., що розповідають про боротьбу мешканців Миколаївщини проти німецько-фашистської окупації та відродження області після війни. До збірника також увійшли матеріали різних років, присвячені увічненню пам’яті воїнів-визволителів, миколаївських партизан та підпільників. Всього у книзі міститься близько 300 документів, більша частина яких публікується вперше.

Збірник надрукований у  миколаївському видавництві «П.М. Шамрай» за рахунок коштів сім’ї Горбурових. За ініціативою керівника авторського колективу Є. Горбурова більшу частину накладу передано до фондів бібліотек міста та області, де з ними зможуть ознайомитися історики, дослідники, свідки подій воєнних років та всі, хто цікавиться історією краю.

У заході взяли участь представники місцевих органів влади та Миколаївської єпархії, історики, краєзнавці, творча інтелігенція міста, викладачі та студенти вищих навчальних закладів.

 

 

На початку презентації усіх присутніх привітав голова Миколаївської обласної ради Т. Кремінь, який зазначив, що вихід у світ нового видання – значна подія у культурному та історичному житті нашого регіону. Він також зауважив, що наукових видань, що містили б у собі документи і достовірні свідчення подій тих років, майже не існує. Остання подібна книга була видана понад 50 років тому, але за цей час дослідниками були виявлені нові матеріали. На заході також виступили начальник відділу охорони культурної спадщини управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради І. Бондаренко, Митрополит Миколаївський та Очаківський Пітирим, академік, доктор історичних наук, директор Навчально-наукового інституту історії та права МНУ ім. В.О. Сухомлинського М. Шитюк. Гості відмітили, що цією працею автори зробили великий внесок у вивчення історії Миколаївської області в період війни 1941-1945 рр.

Відчути атмосферу суворих років війни присутнім допомогли музичні та поетичні твори. Для гостей заспівав заслужений артист України О. Сичьов та прочитав свої вірші поет-бард В. Качурін.

До уваги присутніх була запропонована виставка «Незабутня весна свободи», де експонувалися наукові праці та художні твори місцевих авторів, в яких відображено події, що відбувалися на Миколаївщині в період окупації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено