Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Віртуальна довідка

Події

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Календар

<< < травня 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
43
613
43
11017
1050822

Зараз на сайті

На сайті 135 гостей та немає учасниківВідбулося відкриття виставки Володимира Вікторовича Бугаєнка «Натхнення»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

14 травня у відділі документів з питань культури і мистецтв відбулося відкриття виставки Володимира Вікторовича Бугаєнка «Натхнення». Поетичним лейтмотивом відкриття виставки стали вірші поета початку ХХ століття Георгія Іванова:

«А что такое вдохновенье?

Так… неожиданно, слегка

Сияющее дуновение

Божественного ветерка».

Під впливом натхнення були створені чудові полотна художника. Гармонійні і світлі картини Володимира Вікторовича з ретельно опрацьованими дрібними деталями викликають асоціації  з кращими зразками європейського живопису XVIII-XIX століть. І дійсно, джерелом свого натхнення, еталоном і прикладом для живопису художник вважає роботи голландських, німецьких, фламандських і англійських художників XVIII-XIX століть.

Твори В.В. Бугаєнка експонувалися у виставковій залі Миколаївської обласної Спілки художників, персональної виставки пройшли у 2012-2013 рр. у виставкових залах  Миколаївського міського Палацу і мистецтв, у Миколаївському академічному українському театру драми та музичної комедії.

У відділі документів з питань культури  мистецтв з 14 до 31 травня експонуються твори В.В. Бугаєнка. Бібліотечному читальному залу важко зрівнятися з міськими галереями, але виставки живопису у бібліотеках мають  деякі переваги. Всім відвідувачам виставки творів Володимира Вікторовича співробітники відділу пропонують ознайомитися з добіркою публікацій про художника в місцевій пресі, виставкою книг, присвяченою темам самостійного навчання малювання і живопису. Адже сам Володимир Вікторович досяг таких висот у творчості за якихось два роки і освоїв складну техніку живопису фактично самостійно. Так уже сталося, що інженера-конструктора, автора безлічі наукових праць і винаходів захопила стезя живописця.

На відкритті виставки В.В. Бугаенка тема радості творчості звучала у виступах багатьох учасників. Сам Володимир Вікторович говорив, що створення картин дарує йому радість, додає сили. Діапазон сюжетів його картин дуже широкий: пейзажі, у том числі й міські, портрети, натюрморти. До речі, більш активну роботу у жанрі портретного живопису художник назвав серед своїх подальших творчих планів.

Справжнє мистецтво   не тільки дає насолоду, але й дарує творчий імпульс іншим талановитим людям. Так, журналіст і поет В.Ф.Фальов буквально за кілька годин написав чудовий вірш, присвячений художнику. Друг сем'ї Бугаєнків журналіст Т.І. Даниленко розкрила невеликий сімейний секрет: справа в тому, що ще до початку професійного захоплення живописом, подружжю приснився дуже схожий сон: Т.І. Бугаєнко наснилися чудові картини і вона знала, що автор їх – її чоловік, а Володимиру Вікторовичу наснилися фарби і  полотно.  Ось так, завдяки «божественному диханню натхнення» і з’явився в нашому місті новий чудовий художник.

На відкритті виставки у відділі документів з питань культури і мистецтв прозвучало багато добрих слів і поетичних побажань художнику. Поет Єва Гіан (кандидат філософських наук В.І. Мітіна) присвятила йому свій вірш «Творчість», поет Т. Фурсова прочитала свої трохи іронічні і дуже весняні за настроєм вірши, а кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецтвознавства НФ КНУКіМ Н.В. Сапак, проаналізувавши творчу манеру автора, дала можливість всім присутнім ще глибше усвідомити особливості живопису В.В. Бугаєнко. Осягнути глибину творчості  художника нам  допоміг  викладач  училища культури Б.С. Трофименко, він підкреслив, що які б не виникали нові авангардні напрямки в мистецтві, нев’януча цінність класичного живопису полягає в її глибокий внутрішній гармонії. І в цьому ми ще раз переконуємося на прикладі творчості Володимира Вікторовича Бугаєнка.

Виставка живопису В.В. Бугаєнка експонуватиметься у відділі документів з питань культури і мистецтв 3 14 по 31 травня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено