Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Віртуальна довідка

Події

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Календар

<< < травня 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
64
613
64
11038
1050843

Зараз на сайті

На сайті 178 гостей та немає учасниківВідбулася перша науково-практична конференція «Горизонти наукових досліджень: від старшокласника і студента до професора»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Сучасна наука є не лише основною формою пізнання природи і суспільства, що забезпечує людину науковими знаннями, а й найважливішим інструментом її життєдіяльності. Нинішній стан розвитку цивілізації характеризується зростаючим впливом економічних, політичних, правових, філософських, соціальних та інших наук на розвиток суспільства, яке не може ні існувати, ні функціонувати, ні розвиватися без науки.

20-21 травня 2014 р. за підтримки Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулася перша науково-практична конференція «Горизонти наукових досліджень: від старшокласника і студента до професора».

Організаторами конференції виступили: Міжнародний класичний університет «Україна-Південь» навчального комплексу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Одеського національного медичного університету; Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова; Миколаївське регіональне відділення Інституту історії України Національної академії наук України; Південноукраїнське відділення Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності; Миколаївський Центр досліджень та впровадження українського козацького звичаєвого права Причорноморського і Прибузького регіону Інституту держави і права НАН України; Миколаївська Мала академія наук України.

У президії головні організатори були представлені в особах доктора економічних наук, професора, ректора МКУ «Україна-Південь», керівника Миколаївського регіонального відділення Інституту історії України НАН України Валентина В’юна, проректора з наукової роботи МКУ «Україна-Південь», керівника Миколаївського відділення Міжнародної Академії Наук екології та безпеки життєдіяльності Геннадія Грищенка та заступника директора Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Вікторії Агаркової.

Учасниками заходу стали викладачі та студенти МКУ «Україна-Південь», Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, вчителі та учні загальноосвітньої школи «Гіпаніс-ЕОС», Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Чайки, Миколаївської гімназії № 3, а також ЗОШ м. Миколаєва №№ 1, 24, 44, 60, 61. Під час проведення заходу вони репрезентували власні наукові досягнення у рамках тематики конференції та познайомили  з результатами своїх досліджень.

Пленарне засідання відкрив професор В. В’юн, який виступив з доповіддю про основні напрями наукової роботи освітянського закладу в сучасних умовах. Він оголосив, що усім учасникам конференції будуть видані сертифікати Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, а кращі доповіді, тези та статті учасників будуть заохочені правом вступу до МКУ «Україна-Південь» (безкоштовно, часткова оплата та за іншими умовами).

Вітаючи присутніх від імені бібліотечного колективу, заступник директора ОУНБ ім. О.Гмирьова Вікторія Агаркова запросила їх частіше відвідувати бібліотеку, щоб скористатися унікальним бібліотечним фондом у своїх наукових дослідженнях.

Проректор з наукової роботи МКУ «Україна-Південь» Г. Грищенко розкрив перспективи застосування методу соціально-психологічного та психофізіологічного випробування (тестування) відповідних професійно важливих якостей, що має велике значення для успішного вибору професії. Всього у ході конференції прозвучало 78 доповідей та виступів.

 

Після пленарного засідання робота конференції розділилася за секційними напрямками: людина та забезпечення її здоров’я; розвиток регіональної економіки як фактор вирішення соціальних та культурних проблем держави; правові та фінансові відносини у регіональній економіці. 

Одним з підсумків конференції стало укладання договорів співдружності навчально-наукових установ, протоколів намірів науково-практичної діяльності. Тож учасникам вдалося створити платформу для вільного спілкування та обміну думками всіх, хто головною справою свого життя вважає сприяння розвитку вітчизняної наукової думки. За підсумками конференції буде виданий науковий збірник тез та статей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено