Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Віртуальна довідка

Події

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Календар

<< < травня 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
220
526
1888
10756
1092750

Зараз на сайті

На сайті 363 гостей та немає учасниківВідбулася перша науково-практична конференція «Горизонти наукових досліджень: від старшокласника і студента до професора»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Сучасна наука є не лише основною формою пізнання природи і суспільства, що забезпечує людину науковими знаннями, а й найважливішим інструментом її життєдіяльності. Нинішній стан розвитку цивілізації характеризується зростаючим впливом економічних, політичних, правових, філософських, соціальних та інших наук на розвиток суспільства, яке не може ні існувати, ні функціонувати, ні розвиватися без науки.

20-21 травня 2014 р. за підтримки Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулася перша науково-практична конференція «Горизонти наукових досліджень: від старшокласника і студента до професора».

Організаторами конференції виступили: Міжнародний класичний університет «Україна-Південь» навчального комплексу Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та Одеського національного медичного університету; Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова; Миколаївське регіональне відділення Інституту історії України Національної академії наук України; Південноукраїнське відділення Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності; Миколаївський Центр досліджень та впровадження українського козацького звичаєвого права Причорноморського і Прибузького регіону Інституту держави і права НАН України; Миколаївська Мала академія наук України.

У президії головні організатори були представлені в особах доктора економічних наук, професора, ректора МКУ «Україна-Південь», керівника Миколаївського регіонального відділення Інституту історії України НАН України Валентина В’юна, проректора з наукової роботи МКУ «Україна-Південь», керівника Миколаївського відділення Міжнародної Академії Наук екології та безпеки життєдіяльності Геннадія Грищенка та заступника директора Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Вікторії Агаркової.

Учасниками заходу стали викладачі та студенти МКУ «Україна-Південь», Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, вчителі та учні загальноосвітньої школи «Гіпаніс-ЕОС», Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Чайки, Миколаївської гімназії № 3, а також ЗОШ м. Миколаєва №№ 1, 24, 44, 60, 61. Під час проведення заходу вони репрезентували власні наукові досягнення у рамках тематики конференції та познайомили  з результатами своїх досліджень.

Пленарне засідання відкрив професор В. В’юн, який виступив з доповіддю про основні напрями наукової роботи освітянського закладу в сучасних умовах. Він оголосив, що усім учасникам конференції будуть видані сертифікати Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, а кращі доповіді, тези та статті учасників будуть заохочені правом вступу до МКУ «Україна-Південь» (безкоштовно, часткова оплата та за іншими умовами).

Вітаючи присутніх від імені бібліотечного колективу, заступник директора ОУНБ ім. О.Гмирьова Вікторія Агаркова запросила їх частіше відвідувати бібліотеку, щоб скористатися унікальним бібліотечним фондом у своїх наукових дослідженнях.

Проректор з наукової роботи МКУ «Україна-Південь» Г. Грищенко розкрив перспективи застосування методу соціально-психологічного та психофізіологічного випробування (тестування) відповідних професійно важливих якостей, що має велике значення для успішного вибору професії. Всього у ході конференції прозвучало 78 доповідей та виступів.

 

Після пленарного засідання робота конференції розділилася за секційними напрямками: людина та забезпечення її здоров’я; розвиток регіональної економіки як фактор вирішення соціальних та культурних проблем держави; правові та фінансові відносини у регіональній економіці. 

Одним з підсумків конференції стало укладання договорів співдружності навчально-наукових установ, протоколів намірів науково-практичної діяльності. Тож учасникам вдалося створити платформу для вільного спілкування та обміну думками всіх, хто головною справою свого життя вважає сприяння розвитку вітчизняної наукової думки. За підсумками конференції буде виданий науковий збірник тез та статей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено