Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Віртуальна довідка

Події

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Календар

<< < червня 2014 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
49
613
49
11023
1050828

Зараз на сайті

На сайті 155 гостей та немає учасниківБуде «День», буде й «Україна Incognita»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

26 червня у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» за підтримки обласної ради відкрилася фотовиставка «День-2013». В експозиції представлено 160 світлин з числа робіт-переможців ювілейного (ХV) Міжнародного фотоконкурсу газети «День», обраних з понад 2 тисяч надісланих фоторобіт. Особливість цієї експозиції – окремий розділ, присвячений учасникам Євромайдану.

На відкритті виступили головний редактор газети «День» Лариса Івшина, голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь, депутат обласної ради Таміла Бугаєнко, інші почесні гості. Виставка триватиме до 20 липня, вхід вільний.

Під час заходу до миколаївських бібліотек та навчальних закладів були передані книги з власної бібліотеки газети «День». Цікаву добірку яскравих та актуальних книг з історії становлення української нації отримала й Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова.

Книга «Україна Incognita» понад 10 років тому започаткувала видавничий проект «Бібліотека газети «День». Це – збірник статей про актуальні проблеми стародавньої, середньовічної, нової та новітньої історії України, опублікованих газетою «День» у 1997-2002 рр. Сюди увійшли історії життя яскравих особистостей, чиї імена уславили Україну й нерозривно пов’язані з нею, історія життя українського народу та духовних звершень українців. Книгу об’єднує проста думка: ми всі – спадкоємці сотень поколінь людей, що жили на українській землі до нас. Історія не повинна бути Terra Incognita: це наша відповідальність перед нащадками, перед майбутнім.

Протягом 15 років «День» скрупульозно аналізував українські «больові точки» як у газетному форматі, так і у книжковому. У книзі «Сила м’якого знака, або Повернення Руської правди» вміщено статті блискучих авторів, багаторічних експертів і журналістів, у тому числі тих, чия творчість вже стала історією газети. Книжка відкриває глибину й могутність нашого історичного коріння. Вона є спробою «Дня» та його авторів не тільки дослідити Київську Русь як історичне явище, а й зрозуміти історію її Історії. Ця книга – про незнищеність. Вона розповідає про походження нашої мови, Церкви, про те, як втручання в українське минуле вплинуло на трагічне розгортання нашої історії у ХХ столітті. Для багатьох «Сила м’якого знака…» означатиме відкриття.

У серії маленьких книжок «Бронебійна публіцистика» зібрано 15 актуальних українських публіцистів ХІХ – ХХ століть. У фонд МОУНБ ім. О. Гмирьова було передано 8 книг цієї серії, що містять статті та уривки творів таких авторів, як Микола Костомаров, Михайло Драгоманов, Іван Франко, Євген Маланюк, Олег Ольжич, Юрій Шевельов, В’ячеслав Липинський, Василь Стус.

Чергова серія «Підривна література» із проекту «Бібліотека газети «День» Україна Incognita» – це ідейне продовження видань серії «Бронебійна публіцистика». Для читача ці книги відкривають цілий світ думок, інтелектуальних, філософських та політичних здобутків наших співвітчизників. Борис Грінченко, Ліна Костенко, Михайло Грушевський, Тарас Шевченко та інші постаті, представлені в серії, руйнували, підточували, а саме – підривали застарілі, антигуманні, зрештою, антинаціональні стереотипи, стверджували політичну, інтелектуальну та духовну гідність особистості.

З 5 книжок із серії «Підривна література», що отримала МОУНБ ім. О. Гмирьова, особливий інтерес представляє «Щоденник» Тараса Шевченка, на сторінках якого великий український поет та художник розмовляє з читачем.

До яскравого фотоальбому «Жива історія» увійшла добірка найкращих фотографій, що публікувалися в газеті «День» з 2007 до 2011 рр. Більшість знімків були серед числа переможців щорічного Міжнародного фотоконкурсу «Дня», що його було засновано газетою у 1998 р. А вже у 1999 р. фотовиставка розпочала свої тріумфальні подорожі Україною – містами, містечками й селами. У новому, третьому фотоальбомі «Дня» – традиційно суспільні, політичні та культурно-естетичні сюжети. Усе, чим живе й чим мала би жити наша країна.

Любителям подорожей буде цікавий № 6 спеціалізованого додатку до газети «День» (за червень 2014 р.) під назвою «Маршрут № 1», присвячений найкрасивішим місцям нашої країни: це фортифікаційні споруди, природні та інші «чудеса» та мальовничі куточки України, які слід було б відвідати. «Маршрут № 1» являє собою цікавий взірець видання з «популяризації ідеї внутрішнього туризму в Україні», що відкриває її для нас з несподіваної сторони.

Зараз не має сумнівів, що в українському суспільстві є запит на осмислення правдивої історії нашої країни. Перелічені книги потребують неодноразового прочитання, адже Україна – це великий світ, що створюється зусиллями кожного з нас. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено