Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Календар

<< < листопада 2011 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
459
572
2213
13068
1208202

Зараз на сайті

На сайті 384 гостей та немає учасниківУ рамках проекту «Співпраця заради добробуту»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 


У рамках проекту «Співпраця заради добробуту», що реалізується з 1 червня 2011 р. в ОУНБ ім. О. Гмирьова за програмою «Бібліоміст-Україна», відбулися наступні заходи:

 

 
 

18 жовтня пройшло засідання електронної дискусійної студії за темою «Пенсійна реформа в Україні: переваги і недоліки». У заході взяли участь заступник начальника відділу з призначення пенсій Управління Пенсійного фонду України у Ленінському районі м. Миколаєва Ірина Олександрівна Губанова та провідний спеціаліст організаційного відділу Миколаївського міського управління юстиції Лілія Григорівна Білоус, які відповіли на запитання представників громадських організацій та членів місцевої громади щодо реформи пенсійної системи. Жваву дискусію викликали зміни стосовно збільшення пенсійного віку для жінок.

 

 

 

 

 

 

 

19 жовтняпройшла інформаційна година для старшокласників за темою «Ринок праці і зайнятість». Захід проходив на базі Миколаївського районного центру зайнятості.

 

Присутніх привітав директор Миколаївського районного центру зайнятості, депутат районної ради Олексій Олексійович Бродецький, який розповів про роботу закладу. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ірина Олексіївна Хохлова ознайомила молодь з послугами, що надає центр громаді району. Працівники відділу наукової інформації і бібліографії ОУНБ ім. О. Гмирьова презентували проект «Співпраця заради добробуту» та ознайомили молодь з літературою, що допоможе їм у виборі майбутньої професії.

 

У рамках заходу було проведено екскурсію по центру, тестування старшокласників «Методика виявлення комунікативних установок», що дасть змогу виявити особистісні характеристики випускника стосовно можливої сфери професійної діяльності.

 

 

 

 

 

 

20 жовтня на базі Жовтневої ЦБС відбулося засідання «круглого столу» за темою «Пенсійна реформа в Україні - складова системної соціальної реформи». З новаціями пенсійної реформи присутніх ознайомила заступник завідуючої Управління Пенсійного фонду України у Жовтневому районі Миколаївської області Олена Валеріївна Ковач. У рамках заходу працівниками відділу наукової інформації і бібліографії ОУНБ ім. О. Гмирьова було презентовано проект «Співпраця заради добробуту» та інформаційний стенд з матеріалами щодо доступу громадян до публічної інформації органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено