Діяльність

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"
Як діяти при терористичних загрозах

Календар

<< < січня 2012 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
505
594
505
11360
1206493

Зараз на сайті

На сайті 418 гостей та немає учасниківРесурсні Центри

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

 

У бібліотеці працює 5 інформаційно-ресурсних центрів, створених у співпраці з міжнародними організаціями, діяльність яких сприяє розширенню послуг для користувачів з певної тематики.

 Так, у 2003 р. за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Створення регіональних інформаційних порталів та інформаційних центрів на базі публічних бібліотек України» в бібліотеці був відкритий Регіональний інформаційний центр (РІЦ). Ресурсну базу РІЦ складають інформаційні матеріали в друкованому та електронному вигляді, що надаються структурними підрозділами Миколаївської облдержадміністрації та районними (міськими) адміністраціями області, рішення та розпорядження Миколаївської обласної ради. Дані матеріали є основою для формування контенту регіонального інформаційного порталу «Прибужжя» (http://www.regportal.mk.ua/). Також до послуг користувачів РІЦ електронна бібліографічна база даних «Розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації» та тексти документів в друкованому та електронному вигляді.

 З 2005 р. у бібліотеці працює інформаційно-ресурсний центр „Вікно в Америку”, що підтримуєтьсяВідділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Основна місія центру - сприяти взаєморозумінню між Сполученими Штатами Америки та Україною та забезпечувати рівноправний доступ до інформації через книги, програми та інші ресурси всім громадянам незалежно від їхнього соціального стану, політичних переконань, національності та фізичних можливостей.

 

Завітавши до центру, усі, хто бажає, зможуть отримати:

 - актуальну інформацію про США, програми культурного обміну, навчальні заклади;

 - доступ до електронних баз даних EBSCO, Gale Virtual Reference Library, Ebrary Public Library, English Language Learner, GreenR, East View (www.ebiblioteka.ru) та Наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU;

 - доступ до інформаційних ресурсів мережі Інтернет за технологією Wі-Fі та фонду аудіовізуальних матеріалів.

 Центр надає можливість скористатися комп'ютерною та копіювальною технікою, програмним забезпеченням для вивчення англійської мови «Rosetta Stone», взяти участь у лекціях, семінарах, днях інформації, вікторинах, презентаціях за участю американських фахівців та волонтерів, а також у роботі розмовного клубу англійської мови «Dialogue».

 Двічі на місяць ознайомитись із кращими зразками американського кіномистецтва мовою оригіналу користувачів бібліотеки запрошує кіноклуб "Tuesday Film Evenings".

 

Центр європейської інформації (ЦЄІ) у місті Миколаєві відкрито на базі Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова у січні 2009 р. за ініціативи та підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду «Відродження».

 Проект реалізується у співпраці бібліотеки з Миколаївською обласною організацією Національної спілки журналістів України.

У Центрі створено 2 автоматизовані робочі місця з вільним та безкоштовним доступом до Інтернет.

 Основним завданням Центру є підвищення обізнаності громадськості Миколаївщини з різних аспектів європейської інтеграції.

    Серед послуг Центру:

      - надання друкованих матеріалів з питань європейської інтеграції;

  - забезпечення доступу до електронної бази даних матеріалів з питань європейської інтеграції та інформаційних ресурсів Інтернет;

     - проведення інформаційних заходів.

     ЦЄІ організовує інформаційні заходи, серед яких - семінари, зустрічі за «круглим столом», конкурси, зустрічі з «живою книгою», перегляди та обговорення кінофільмів, скайп-зустрічі щодо навчання в країнах Європи, інтерактивні вуличні заходи. Користувачам Центру надаються консультації щодо пошуку інформації.

 

З 2009 р. Програма сприяння Парламенту ІІ у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією реалізує проект «Створення мережі пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України». У грудні 2010 р. в ОУНБ ім. О. Гмирьова розпочав роботу Центр доступу громадян до офіційної інформації.

 Центр надає можливість:

     - вільного доступу до офіційних інформаційних ресурсів;

     - отримання кваліфікованої допомоги у пошуку інформації;

  - навчання роботі з мережевими ресурсами державних органів влади та управління;

     - участі у різноманітних заходах (тренінгах, засіданнях «круглого столу», прес-конференціях, зустрічах з депутатами, уроках парламентаризму, депутатських годинах).

 

Навчатися роботі з комп’ютерною технікою бібліотечні фахівці області можуть завдяки проекту «Організація регіонального тренінгового центру», що реалізується з 2010 р. у рамках програми «Глобальні бібліотеки «Бібліоміст-Україна». Дана програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку і реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). На базі Регіонального тренінгового центру (РТЦ) проходять тренінги з вивчення комп’ютерних технологій та  інноваційної діяльності для бібліотекарів регіону за спеціалізованою програмою, розробленою Українською бібліотечною асоціацією. Результатом навчання є запровадження якісних інформаційно-консультаційних послуг населенню та підтримка діяльності Центрів вільного доступу до Інтернет у бібліотеках регіону.

 Серед інших послуг РТЦ:

 - навчання роботі з комп’ютером та Інтернет різних груп користувачів з урахуванням конкретних інформаційних потреб;

 - проведення інформаційних заходів та тренінгів з використанням нових інформаційних технологій, ознайомлення з інноваціями в інформаційній сфері та сучасними електронними ресурсами;

 - надання вільного доступу до Інтернет.

 РТЦ обладнано усіма необхідними для навчання технічними засобами: 10 комп’ютерами з програмним забезпеченням, 10 веб-камерами, принтером, сканером, мультимедійним проектором. Участь у тренінгах та інформаційних заходах РТЦ беруть різні категорії користувачів - фахівці бібліотек області, студенти, представники громадських організацій, державні службовці.

 

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено