Діяльність

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА

Календар

<< < квітня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
173
486
659
10980
573005

Зараз на сайті

На сайті 510 гостей та немає учасників«Україна - Литва : бібліотечний міст» Веб-конференція

Рейтинг користувача:  / 0

 

29 вересня у бібліотечному ресурсному Центрі міжнародного партнерства відбулася веб-конференція з Вільнюською публічною бібліотекою імені Адама Міцкевича (Литва) «Україна-Литва: бібліотечний міст» у рамках Дня відкритих дверей (до святкування Всеукраїнського дня бібліотек).

Учасниками заходу стали представники керівництва та провідні фахівці бібліотек, студенти спеціальностей «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», «Документознавство та інформаційні системи» Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв, студенти спеціальності  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Миколаївського коледжу культури і мистецтв. активні відвідувачі бібліотеки.

Учасники розповіли про історію своїх бібліотек, обмінялися досвідом  реалізації різноманітних соціокультурних та бібліотечних проектів, впровадження бібліотечних послуг, сучасних новітніх технологій, залучення нових категорій користувачів, атестації та підготовки кадрів для бібліотек. Зважаючи на те, що Україна проводить адміністративну реформу, цікавим  був досвід колег з Литви щодо обслуговування віддалених населених пунктів.

Обидві сторони відзначили, що захід був дуже корисним для обміну професійним досвідом. Учасники виразили надію, що співпраця між Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О. Гмирьова та Вільнюською публічною бібліотекою імені Адама Міцкевича  буде продовжуватися.

«Як вступити до європейського вузу». Веб-конференція

Рейтинг користувача:  / 0

 

22 вересня 2016 р. у рамках діяльності Центру європейської інформації відбулася веб-конференція «Як вступити до європейського вузу».

У заході взяли участь студенти молодших курсів вищих навчальних закладів та учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва.

Презентація була присвячена навчанню в університетах Європи, зокрема Польщі та Чехії.

Учасники поспілкувалися з керівником Миколаївського центру польської мови Віктором Губарем, який надав консультацію щодо підготовки пакету документів, візової підтримки, складання іспитів при вступі  до польських та чеських університетів.

Студентка Інституту гуманітарних наук Державного університету шимона у м. Замость (Польща) Ольга Мамчур поділилася своїм досвідом вступу та навчання у вузі. Студентка факультету міжнародних відносин та європейських студій приватного Лазарського університету у м. Варшава Софія Шевчук у режимі скайп-зв’язку представила можливості бюджетного та комерційного здобування освіти у європейському виші, знижки, що їх можна домогтися, маючи активу громадську позицію та займаючись спортом і мистецтвом.

Сподіваємося, що дана веб-конференція сприятиме самореалізації української молоді та їхньому вступу до університетів європейських країн.

Святкуємо День Європи в Україні

Рейтинг користувача:  / 0

 

21 травня 2016 р. з нагоди відзначення Дня Європи в Україні та у рамках святкування Дня Європи у м. Миколаєві Центр європейської інформації бібліотеки взяв участь у роботі Європейського містечка, що працювало на Соборній площі міста, та провів акцію «До Європи – через бібліотеку». Акція була підтримана Міжнародним фондом «Відродження», Мережею Центрів європейської інформації України у рамках кампанії «Я RE-ФОРМУЮСЬ європейцем» до Днів Європи в Україні.

Заходи в рамках акції відбулися за участю викладачів та студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв, Миколаївського вищого професійного училища технологій та дизайну та волонтерів біблітеки

Під час заходу учасники ознайомилися з діяльністю Європейського Союзу, європейськими цінностями та стандартами, отримали інформаційні листівки та буклети.

Студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв провели  для пересічних громадян конкурси та вікторини «Вивчай Європу – змінюй Україну»,  «Найвідоміші архітектурні споруди Європи» на знання фактів та понять, пов’язаних з Європейським Союзом та європейськими цінностями. Для дітей були проведені  різноманітні творчі конкурси «Європейське майбутнє України»:  малюнка, плакатів, виробів з пластиліну. Усі учасники конкурсів та вікторин отримали заохочувальні подарунки: брошури, блокноти, ручки та патріотичні браслети на руку. Кожен бажаючий мав можливість взяти участь у роботі Експрес-школи європейських мов, в майстер-класах з виготовлення браслетів з кольорових стрічок та плетіння різних видів європейської коси. Також під час акції у рамках відзначення Року англійської мови в Україні серед поліцейських було розповсюджено рекламну продукцію з фразами українською та англійською мовами для полегшення їхнього спілкування з іноземцями.

Проведення такої акції сприяло підвищенню рівня поінформованості населення Миколаєва щодо євроінтеграційних процесів, що відбуваються в Україні, та кращому розумінню європейських цінностей та стандартів.

Відбулася веб-конференція за темою «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС»

Рейтинг користувача:  / 0

 

19 травня 2016 р. у Центрі європейської інформації Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова відбулася веб-конференція за темою «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС». Захід відбувся за ініціативою Мережі Центрів європейської інформації України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках кампанії «Я RE-ФОРМУЮСЬ європейцем» до Днів Європи в Україні.

Організатором заходу виступив Чернігівський Центр європейської інформації у співпраці з Сіверським інститутом регіональних досліджень та Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Участь у заході, що відбувся на базі Центрів європейської інформації, взяли громадські діячі, дрібні сільгоспвиробники, власники домогосподарств, фермери, посадові особи органів місцевого самоврядування, державні службовці, журналісти з 5 міст України: Чернігова, Черкас, Миколаєва, Івано-Франківська, Старобільська.

Від Миколаївської області у веб-конференції взяли участь 30 осіб. Серед них: заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації В.П. Твердой, головні спеціалісти відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації Т.В. Колесник та О.О.Друца, голова експертно-громадської ради при міськвиконкомі І.М.Купрієвич та заступник голови ради О.М. Абрамов, представник інформаційного центру Європейського Союзу у м. Миколаєві, що діє на базі ЧДУ ім. П.Могили А.І. Кабаєва, дрібні сільгоспвиробники Миколаївщини – учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, студенти Чорноморського державного університету ім. Петра Могили та Національного аграрного університету, бібліотечні фахівці.

Відкрили веб-конференцію директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, к. і. н. В. Бойко та директор проектів громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень», к. філос. н. Л. Чабак, які підкреслили актуальність тематики обговорення, окреслили формат роботи та представили експертів з Латвії, Польщі та України.

Голова правління Латвійського центру сільських консультацій та освіти» Мартіньш Цімерманіс у своєму виступі «Як виживають дрібні сільгоспвиробники в ЄС, які преференції отримують» висвітлив історію шляху Латвії до ЄС, зокрема зупинився на аспектах підписання Угоди про асоціацію з ЄС, охарактеризував стан сільськогосподарської галузі в країні, наголосив на важливості розробки національної політики, представив складові Програми розвитку села на 2014-2020 рр. та назвав заходи, що фінансуються з метою розвитку дрібних господарств у сільській місцевості.

Викладач Університету соціальних і гуманітарних наук (Варшава, Польща) І. Любашенко у своєму виступі зупинився на питаннях: що таке Угода про асоціацію з ЄС? яких соціально-економічних аспектів стосується? як українському виробнику потрапити на ринки ЄС?

Практичні аспекти роботи малого та середнього агросектору в рамках Угоди про асоціацію з ЄС та ризики для дрібних виробників у своїх виступах висвітлили директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, к. і. н. В. Бойко та голова громадської організації «Центр сприяння розвитку громад» Р. Олексенко.

Після кожного виступу учасники з регіонів мали можливість задати питання експертам. Робота веб-конференції була досить плідною та конструктивною. Учасникам важливо було почути про досвід країн, що вже є членами Європейського Союзу, для того, щоб зрозуміти, які кроки має зробити Україна на цьому шляху та які перспективи та ризики виникають перед дрібними виробниками сільськогосподарської продукції.

 

Відбувся перегляд та обговорення документального фільму «66%»

Рейтинг користувача:  / 0

 

18 травня 2016 р. у рамках відзначення Днів Європи в Україні за ініціативою Мережі центрів європейської інформації України у Центрі Європейської інформації відбувся перегляд та обговорення документального фільму «66%». З усіх переселенців, вимушених покинути свої будинки, 66% - це жінки. Документальний фільм «66%» - це 20-хвилинна стрічка, що розповідає про життя вимушених переселенок зі сходу України, які за волею долі опинилися в Херсонській області. Вони розповідають про те, що їм довелося пережити, про мрії і надії на майбутнє.

Фільм був створений колективом феміністичної організації БО «Інша» в рамках проекту «Розірване коло», що реалізується за підтримки Українського Жіночого Фонду в рамках конкурсу швидких грантів для жіночих організацій України.

Учасники перегляду, а ними були студенти філологічного факультету Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського та активні громадяни м. Миколаєва, дізналися про маленькі подвиги, про ставлення місцевого населення до переселенців, про те, наскільки у житті важлива підтримка , про жіночу солідарність і маленькі радості звичайних українських жінок.

Глядачі дійшли висновку, що жінки, які виїхали із зони військових дій, адаптуються до інших умов — такі ж герої як і ті солдати, які зараз воюють там.

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено