Діяльність

Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < липня 2010 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
733
1284
5432
26336
804993

Зараз на сайті

На сайті 355 гостей та немає учасниківУрочисте відкриття Регіонального тренінгового центру

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

    8 липня 2010 р. в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося урочисте відкриття Регіонального тренінгового центру. Центр є результатом реалізації проекту «Створення обласних навчальних центрів» у рамках програми «Бібліоміст».
    Програма «Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства культури і туризму України, грант на підтримку якої надала Фундація Білла та Мелінди Гейтс. «Бібліоміст» співпрацює з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними та місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України. Мета такої співпраці – надання допомоги бібліотекам для найбільш ефективного задоволення потреб місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій. Програма «Бібліоміст» ініціювала та підтримує відкриття 24 тренінгових центрів на базі обласних публічних бібліотек в усіх регіонах України.
    

    Регіональний тренінговий центр має на меті виконання важливих завдань: підготувати бібліотечних фахівців, спроможних надавати якісні інформаційно-консультаційні послуги населенню; сприяти задоволенню інформаційних потреб громади через навчання різних груп користувачів; залучити широкі верстви населення до використання новітніх технологій у роботі та навчанні. У час, вільний від тренінгової діяльності, центр надаватиме вільний доступ до Інтернету.
    На заході були присутніми представники Миколаївської обласної державної адміністрації, Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), регіонального відділення Української бібліотечної асоціації, громадських організацій області, освітяни, науковці, ЗМІ. Необхідність впровадження сучасних технологій у своїх виступах доводили директор Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) Колін Гуард і начальник управління культури Миколаївської облдержадміністрації Світлана Миколаївна Гладун, які привітали обласну бібліотеку з відкриттям Регіонального тренінгового центру та зазначили, що це відкриття – найважливіша подія для всього Миколаївського регіону. Свою вдячність за високу оцінку роботи обласної наукової бібліотеки у впровадженні інформаційних технологій висловила голова Миколаївського регіонального відділення Української бібліотечної асоціації, директор ОУНБ ім. О.Гмирьова Надія Федорівна Богза.
    У рамках програма відкриття Регіонального тренінгового центру відбулися відеоконференції з переможцями проекту «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» - Баштанською та Новоодеською централізованими бібліотечними системами. Презентації історії успішного використання Інтернет-ресурсів у своїй роботі представили директори Березанської та Вознесенської ЦБС Євгенія Андріївна Туманова і Людмила Степанівна Доброжан.
    Після відеоконференції регіональний представник програми «Бібліоміст» в Миколаївській області, голова Ради тренерської асоціації України Людмила Юріївна Руденко-Кардаш провела установчий тренінг «Розвиток Миколаївщини через застосування сучасних інформаційних технологій», учасниками якого стали державні службовці – начальники управлінь Миколаївської обласної державної адміністрації.
***Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено