Діяльність

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Напрямки роботи
Проектна діяльність
Ресурсні Центри
Тренінг-центр
Новини РТЦ
Тренінги
"Бібліоміст" в регіоні
Інформресурси РТЦ
Контакти РТЦ
"Вікно в Америку"
"Влада і громада"
Новини МЦДГ
Ресурси МЦДГ
Послуги МЦДГ
Контакти МЦДГ
Електронне урядування
Про проект
Програма навчання
Тренінги
Відеоматеріали з нандання адміністративних послуг
"Євроінтеграція"
Про ЦЄІ
Новини ЦЄІ
Інформресурси ЦЄІ
Євроінтеграційні ресурси
Контакти ЦЄІ
Читацькі об'єднання
Кіноклуб
Гендерний центр
Клуб "Поліглот"
"В гостях у дев’яти муз"
Університет правових знань
Студія письменницької майстерності «Мистецтво слова»
Методична служба
Актуальна інформація
Підвищення кваліфікації
Дослідження
Модельні бібліотеки
Методичний портфель
Професійний діалог
БібліоSTUDIES
Фотогалерея методичної служби
Дистанційне навчання
Видавнича діяльність
Наукові публікації
Про нас пишуть
Державні закупівлі
Миколаївське регіональне відділення УБА
"Я маю право!"

Календар

<< < червня 2011 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
127
657
2552
16841
920689

Зараз на сайті

На сайті 288 гостей та немає учасниківКонкурс «Співпраця бібліотек з місцевими громадами»

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

Конкурс «Співпраця бібліотек з місцевими громадами»

 

 

 

Мета конкурсу полягає у виробленні та підтримці нових, унікальних, непересічних ідей у бібліотечному середовищі, які допоможуть перетворити бібліотеки на затишні й комфортні місця для навчання, використання комп’ютерів та Інтернету, тим самим надаючи можливість окремим особам і всім громадам досягати своїх цілей.

 

Конкурс заохочує бібліотекарів розробляти проекти у співпраці з членами громади, вживати заходів, спрямованих на залучення нових користувачів до бібліотек, і демонструвати, як бібліотеки слугують їхнім інтересам та задовольняють їхні потреби. Особливо заохочуються проекти, у яких бібліотека працюватиме з групою населення, яка наразі не відвідує бібліотеку, та проводитиме заходи поза межами бібліотеки і позиціонуватиме себе як інноваційну установу, що запропонує нові послуги громаді.

 

 

 

Переможці в Миколаївській області.

 

ІІ раунд конкурсу.

 

Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва – проект «Студія класичної та комп'ютерної арт-терапії».

 

Мета проекту - створити безпечне комфортне середовище для мешканців м. Миколаєва, які знаходяться в складних життєвих та кризових ситуаціях та сприяти їх виходу із таких ситуацій завдяки організації роботи «Студії класичної та комп'ютерної арт-терапії» в бібліотеці.

 

 У рамках проекту буде проведено теоретичні та практичні заняття з класичної та комп’ютерної арт-терапії для 48 учасниць та учасників з одночасним проведенням розвиваючих занять для їх дітей в дитячій анімаційній кімнаті. Для найбільш активних слухачів бібліотека організує п’ятиденний семінар «Ресурсна арт-терапія» з залученням автора методу й забезпечить подальші групові та індивідуальні консультації в режимі он-лайн.

 

Здобутки та результати проекту буде поширено через проведення підсумкової інформаційно-просвітницької кампанії в місті Миколаєві та на регіональному рівні.

 

Партнери проекту - Миколаївська обласна громадська організація «Діалог», Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївського міськвиконкому.

 

 

 

ІІІ раунд конкурсу.

 

Вознесенська центральна районна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка – проект «Наркоманію подолаємо разом».

 

Бібліотека запровадить нові послуги відповідно до запитів та потреб мешканців регіону: проведе опитування серед населення про їхнє бачення подолання проблем наркоманії, надаватиме консультативну допомогу родинам наркозалежних шляхом он-лайнового чи живого спілкування із спеціалістами, навчить знаходити необхідну інформацію в мережі Інтернет, організовуватиме освітньо-профілактичні заходи.

 

Партнери проекту - Вознесенська райдержадміністрація, районний лікар-нарколог, Центр ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога», місцеві газети «Євро молодь», «Вісті Вознесенщини».

 

 

 

ІV раунд конкурсу.

 

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова реалізує проект «Створимо націю читачів!».

 

За підтримки органів місцевої влади, учбових закладів, громадських організацій, тролейбусного депо, волонтерів бібліотека:

 

- ініціює проведення акції «Бібліомаршрут» з використанням «читаючого тролейбуса», під час руху якого за допомогою волонтерів серед пасажирів розповсюджуються рекламні матеріали про бібліотеку й книги;

 

- організує створення віртуального книжкового подіуму «Fashion-читання» та блогу для спілкування «людей, які читають»;

 

- проведе вуличне бліц-опитування з відеозйомкою «Book-симпатія»;

 

- організує фотоконкурс для молодіжної аудиторії «Прихили своє серце до книг»;

 

- проведе цикл заходів: Дні відкритих дверей «Будь стильним - користуйся бібліотекою», зустрічі-дискусії із творчою інтелігенцією міста «Книжкові пристрасті успішних людей», інтерактивну читацьку конференцію «Читання як складова іміджу молодої людини», неординарні книжкові виставки та конкурси.

 

Проект сприятиме налагодженню нестандартного інтелектуального дозвілля населення, в тому числі молоді.

 

Новоодеська центральна районна бібліотека реалізує проект «В інтелектуальний простір - через Інтернет» у партнерстві з ГО «Відкритий інтелектуальний клуб м. Нова Одеса «Вікно».

 

Бібліотека запровадить нові послуги відповідно до запитів інтелектуальної молоді в новоствореному інформаційному секторі «Ерудит-дует», а саме консультативну допомогу бібліотекарів в удосконаленні навичок роботи на комп'ютері та користування Інтернетом; створення баз даних та підготовку молоді до інтелектуальних ігор; організацію тренінгів з інтелект-ігор за допомогою обласних тренерів; проведення веб-спілкування з ерудитами з різних регіонів України та з-за кордону.

 

 

 

V раунд конкурсу.

 

Проект Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова «Співпраця заради добробуту».

 

Бібліотека інформуватиме місцеву громаду про останні зміни у законодавстві, рішення та діяльність місцевої влади. Крім цього, бібліотека збиратиме відгуки читачів щодо діяльності місцевої влади й залучатиме громаду до місцевого самоврядування. Проект передбачає інтенсивне використання інформаційних технологій, включно з технологією масової розсилки СМС-повідомлень (FrontlineSMS), дискусійним онлайн-форумом, онлайн-студією і пунктом доступу до мобільної інформації.

 

Проект буде здійснено у співпраці з Миколаївською обласною радою, обласною державною адміністрацією та декількома громадськими організаціями.

 

Проект Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва - школа з підготовки проектних команд «Проектний полігон».

 

Проект передбачає розбудову проектного та інституційного потенціалу громадських організацій та бібліотек централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва шляхом підготовки експертів з проектного менеджменту та інформаційних технологій, включно з технологією масової розсилки СМС-повідомлень (FrontlineSMS). В результаті проведення серії тренінгів на базі бібліотеки буде підготовлено 20 фахівців, які впровадять 5 соціально важливих для міста ініціатив. Результати проекту буде презентовано під час дводенної завершальної конференції (ярмарку).

 

 

 

VІІ раунд конкурсу.

 

У Арбузинській центральній дитячій бібліотеці у рамках проектної ініціативи засяє ціла «Ігрова Галактика»: буде створено кімнату «Дивограй ігор» для дітей молодшого шкільного віку з малозабезпечених сімей, де дітлахи гратимуть у комп’ютерні розвиваючі ігри, вчитимуться за допомогою інтерактивних он-лайн ігор, братимуть участь у тренінгах, віртуальних подорожах, майстер-класах, Skype-спілкуванні. Буде створено ігротеку з основних шкільних програм, а також базу інтелектуальних, логічних та розважальних ігор.

 

 

 

ІХ раунд конкурсу.

 

Проект «ЄВРО-2012: футбольний бум в бібліотеці» Баштанської центральної районної бібліотеки передбачає проведення інформаційної кампанії в місті Баштанка з популяризації футболу, здорового способу життя та інноваційних бібліотечних послуг, організацію діяльності клубу любителів футболу «Овертайм», в рамках якого будуть налагоджені тісні зв’язки зі спортивними клубами та командами міста, надання їм можливості спілкування та виходу за допомогою мережі Інтернет у широкий світ великого спорту та залучення нових користувачів до бібліотеки. Клуб «Овертайм» продовжить свою роботу і після завершення проекту.

 

 

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено