Ресурси

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Календар

<< < червня 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
591
910
3373
10737
706587

Зараз на сайті

На сайті 349 гостей та немає учасниківУкраїнська класика в аудіоформаті

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

   У вік широкого розповсюдження Інтернету та величезних досягнень у галузі комп’ютерних технологій нетрадиційні форми читання не перестають дивувати людство. Не секрет, що аудіокнига, як й електрона, останнім часом завойовує все більше прихильників. Світ аудіокниг надає унікальну можливість слухати відомі твори у виконанні професійних акторів і читців, що відтворює свого роду різновид радіоспектаклю. Це один зі способів вивести творчість письменника на новий рівень, нову якість самовираження.

 Пропонуємо по-новому побачити кращі зразки прози, поезії, драматургії українських класиків, ліпше зрозуміти літературних героїв, зазирнути в епоху минулих часів.

 

 Шевченко, Т. Г. Поезія : аудіокнига / Т. Г. Шевченко; текст читає П. Панчук. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 Літературна спадщина митця вражає своєю багатогранністю та величчю поетичної майстерності. Кожний його вірш дише такою природністю, такою гармонійністю і багатою мелодійністю слова, яких не досягали його попередники-романтики. Письменник ідеалізує козацьку вольницю, як її ідеалізував народ, що цілком природне як протиставлення кріпосницькому гнітові. В тій козацькій вольниці поет бачить героїчну добу української історії.

 До книги увійшли відомі кожному вірші геніального поета: «Причинна», «Думка», «Тополя», «Думи мої, думи мої», «Іван Підкова» та ін.

 

 Українка, Л. Драматичні твори. Поеми : аудіокнига / Л. Українка; текст читає А. М. Роговцева. – К. : Українська аудіокнига, 2007. – (Книга вголос).

 Кожний твір поетеси утверджує боротьбу за волю як неодмінну умову людського щастя, втілює мрію про нову людину – мужню, добру, безкорисливу, готову йти на самопожертву в ім`я свободи народу.

 До збірки увійшли найбільш відомі драматичні твори та поеми : «Бояриня», «Лісова пісня», «Камінний господар», «Давня казка», «Ізольда Білорука», «Самсон» та ін.

 

 Мирний, П. Хіба ревуть воли, як ясла повні? : аудіокнига / П. Мирний; текст читає В. Обручов. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 У соціально-психологічному романі з елементами детективу розкривається трагічна доля правдошукача, борця проти приниження людини та соціальної несправедливості. Твір було заборонено в царській Росії, тому вперше надруковано у Женеві.

 

 Вовчок, М. Інститутка : аудіокнига / М. Вовчок; текст читає Л. Кадирова. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 Перша в українській літературі соціальна повість спочатку мала назву «Панночка», але пізніше письменниця назвала її «Інститутка», щоб звучало саркастичніше.

 Сюжет книги побудований на найгострішому конфлікті тогочасного життя між кріпаками й кріпосниками. У творі протиставляються два світи – поневолених і поневолювачів, що існували поряд, але ніколи не зближувалися. Важка праця кріпаків контрастує з неробством, паразитичним існуванням панства; людяність, душевна доброта селян – з жорстокістю, свавіллям кріпосників; кохання Прокопа та Устини – з «чудним панським коханням».

 

 Франко, І. Я. Борислав сміється : аудіокнига / І. Я. Франко; текст читає В. Мазур. – К. : Українська аудіокнига, 2006. – (Книга вголос).

 Вперше в українській літературі зображено робітничий рух. Головний герой повісті — Бенедьо Синиця, який тяжко постраждав під час закладення будинку капіталіста Гаммершляга. Свій родовід робітник веде ще зі свого діда-прадіда, але він уже здобув деяке класове виховання. Його дуже турбують класова несправедливість, народне лихо. Він вірить, що є якийсь шлях до кращого життя. Саме горе друзів примушувало Синицю шукати шляхи рятунку. Чому саме цей скромний та слабосилий помічник дрогобицького муляра став керівником великого народного руху?

 

 Нечуй-Левицький, І. С. Кайдашева сім`я : аудіокнига / І. С. Нечуй-Левицький; текст читає Н. Сумська. – К. : Українська аудіокнига, 2006. – (Книга вголос).

Повiсть вражає глибокою правдивiстю, живими, виразними образами героїв, поєднаними з глибинним реалiстичним вiдтворенням селянського життя в часи пiсля скасування крiпацтва.

 Бажання мати землю якомога бiльше перетворює молоде поколiння Кайдашiв на сварливих, егоїстичних людей, якими були i їхнi батьки. Дiйовi особи повiстi - це надзвичайно обмеженi люди, якi, крiм своїх суперечок, не бачать нiчого iншого в житті.

 

 Котляревський, І. П. Енеїда : аудіокнига / І. П. Котляревський; текст читає Б. Лобода. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 Взявши за основу сюжетну канву однойменної поеми Вергілія, письменник в традиціях давнього українського бурлеску створив свій оригінальний художній твір. У поемі автор відтворив різні сторони життя українського суспільства у другій половині ХVIII ст.

 

 Винниченко, В. К. Оповідання : аудіокнига / В. К. Винниченко; текст читає П. Панчук. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 У центрі художніх пошуків письменника завжди була Україна та болючі проблеми суворого людського буття. Він знов і знов повертається до людини, заглиблюється в її дух і почуття, щоб з'ясувати, яка вона, ця людина? Автор будує оповідання про життя дітей, правдиво віддзеркалюючи у них життя дорослих з його несправедливістю, різкими соціальними контрастами, злом і брехнею.

 До книги увійшли найяскравіші з оповідань: «Біля машини», «Голота», «На пристані», «Хто ворог?», «Раб краси» та ін.

 

 Хвильовий, М. Оповідання : аудіокнига / М. Хвильовий; текст читає П. Панчук. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 Автор створив власний, своєрідний лірико-романтичний, імпресіоністичний стиль у написанні малої прози. Романтично забарвлені герої його оповідань найчастіше вступають у гострий конфлікт із своїм часом, його одновимірною буденністю. Персонажі творів письменника – це не лише жертви історії, часом вони самі, своїми діями спричиняють її трагедійність.

 Книга змістить відомі оповідання: «Арабески», «Бараки, що за містом», «Життя», «Зозуля», «Свиня» та ін.

 

 Коцюбинський М. М. Оповідання та новели : аудіокнига / М. Коцюбинський; текст читає П. Панчук. – К. : Наш формат, 2006.– (Книга вголос).

 Завдяки власним численним спостереженням письменник проникав у багатий чарівний світ таємниць природи. Це допомагало йому глибше, по-філософськи сприймати навколишнє середовище, краще збагнути і точніше відтворити життя людини в органічному зв'язку з усім світом.

 Найвідоміші твори «Харитя», «Маленький грішник», «Дорогою ціною», «В дорозі» та багато інших наповнені життєдайною енергією, тонкою чуйністю до краси, світлою простотою думки.

 

 Сковорода, Г. С. Твори : аудіокнига / Г. С. Сковорода; текст читає П. Панчук. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 У своїх творах письменник оспівував природу України, її працьовитих людей, прагнення до щастя й волі, висміював панів за знущання з народу.

 До книги увійшли притчі та філософські оповідання: «Вбогий жайворонок», «Бджола та Шершень», «Собака і Вовк», «Зозуля та Косик», «Орел і Сорока» та ін.

 

 Грінченко, Б. Д. Оповідання : аудіокнига / Б.Д. Грінченко; текст читає

П. Панчук. – К. : Наш формат, 2006. – (Книга вголос).

 Автор змальовує долю українця через його вистраждані будні, що проходять у праці «за шматок хліба», через голод і безправ`я, у зболілих рядках без прикрас очевидця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено