Ресурси

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Календар

<< < березня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
591
910
3373
10737
706587

Зараз на сайті

На сайті 347 гостей та немає учасниківНові надходження видань з історії Олімпійського руху

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 Фонд бібліотеки поповнився унікальними ілюстрованими виданнями з історії Олімпійського руху України та світу. Видання українською та англійською мовами до бібліотеки передав перший заступник регіонального відділення  Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області В. В. Прокопович під час зустрічі зі спортсменами – учасниками Олімпійських ігор «Спортивні досягнення Миколаївщини».

Книги стануть у нагоді викладачам та вихованцям спортивних шкіл, секцій, студентам факультетів фізичного виховання та спорту, усім небайдужим до спортивного життя України та світу. Видання можна переглянути у відділі документів з гуманітарних наук та секторі документів іноземними мовами.

 

 

Бубка, С. Н. Олімпійське сузір’я України : тренери / С. Н. Бубка, М. М. Булатова. – Київ : Олімп. літ., 2011. – 252 с. : іл.

Спортсмени є головними в олімпійському спорті, але досягають вони своїх результатів завдяки допомозі багатьох людей і насамперед своїх наставників, які знаннями та майстерністю надихають вихованців на перемогу. Дане видання – це історія олімпійських видів спорту, історія досягнень українських спортсменів і тренерів, які вивели своїх учнів на олімпійський п’єдестал.

 

 

Булатова, М. М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях / М. М. Булатова. – 2-ге вид. – Київ : Олімп. літ., 2011. – 400 с. : іл.

Книгу присвячено заснуванню I Юнацьких Олімпійських ігор. Вона містить велику кількість інформації про яскраві події багатовікової історії ігор, починаючи від зародження і до сучасності. В основу покладено 1700 запитань, відповіді на які спонукають читача до самостійного творчого мислення, пізнавальної діяльності та самовдосконалення. Цікавими є малюнки та фотографії, що є своєрідним відображенням історії олімпійського спорту. Надається інформація про більш ніж 1000 особистостей, чиї імена пов’язані з Олімпійськими іграми та рухом в цілому.

Складається з п’яти частин: історія Олімпійських ігор, міфи та легенди щодо їхнього започаткування; історичні передумови відродження, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена та його соратників, характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету; олімпійські гімн та клятва, а також символи, гасла, талісмани та церемонії, структура Міжнародної олімпійської системи; олімпійські види спорту, видатні спортсмени – чемпіони Олімпійських ігор; участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

 

 

Булатова, М. М. Культурное наследие Древней Греции и Олимпийские игры / М. М. Булатова, С. Н. Бубка. – Киев : Олимп. лит., 2012. – 408 с. : ил.

Видання про цивілізацію Давньої Греції, історію зародження і розвитку Олімпійських ігор, періоду їхнього розквіту та занепаду, заборони та відродження. Книга містить матеріал про витоки атлетики в Стародавній Греції, види змагань, організації давньогрецьких Олімпійських ігор, місця їхнього проведення, а також про людей, які перетворили ігри в яскравий феномен суспільного життя та зберегли унікальну спадщину в творах літератури, архітектури та образотворчого мистецтва. Відмінною особливістю книги є органічне поєднання тексту й ілюстрацій творів архітектури та різних видів образотворчого мистецтва, що не тільки істотно доповнює викладене, але й є самостійною низкою подій історичного життя, що відноситься до культури Стародавньої Греції та Олімпійських ігор давнини.

 

 

     Булатова, М. М. Олимпийские игры (1896-1972) / М. М. Булатова, С. Н. Бубка, В. Н. Платонов. – Киев : Олимп. лит., 2012. – Т. 1. – 496 с. : ил.


 

Булатова, М. М. Олимпийские игры (1976-2012) / М. М. Булатова, С. Н. Бубка, В. Н. Платонов. – Киев : Олимп. лит., 2013. – Т. 2. – 512 с. : ил.

У двотомному виданні проаналізовано більш ніж столітню історію сучасного олімпійського руху, що пройшов складний шлях розвитку. Надається послідовний опис подій, характерних для кожної з Олімпійських ігор. Розповідається про діяльність великої кількості ентузіастів олімпійського спорту, шанувальників його історії, ідеалів та досягнень – відомих представників культури, освіти, архітектури, літератури та образотворчого мистецтва, які перетворили Олімпійські ігри на універсальне загальнокультурне явище сучасності.

В історії людства ігри Олімпіад – це не тільки свято спорту, це ще і свято мистецтва, культури, науки і нових технологій. За ініціативою барона П’єра де Кубертена на сесії МОК (1906 р.) у Парижі, було прийнято рішення проводити конкурс мистецтв, характерний для античних Олімпійських ігор, з метою відновлення взаємозв’язку мистецтва зі спортом. У виданні представлено інформацію щодо олімпійських культурних фестивалів, що проходили під час проведення змагань та конкурсів мистецтв. Кожна країна демонструвала досягнення і різноманітність форм виконавського, образотворчого та літературного мистецтва.

 

 

Єрмолова, В. М. Олімпійська освіта: теорія і практика : навч. посіб. / В. М. Єрмолова. – Київ : [б. в.], 2011. – 335 с.

Розглянуто історичні та теоретико-методичні засади інтеграції олімпійської освіти в навчально-виховний процес школярів. Діяльність, що лежить в її основі, здатна сприяти вихованню фізично та психічно здорової людини, працездатної та толерантної особи. Філософія олімпізму покликана допомогти школярам зробити правильний вибір для удосконалення своєї особистості. Розроблено та теоретично обґрунтовано систему організації підготовки різних категорій педагогічних працівників до діяльності з інтеграції олімпійської освіти. Подано практичний матеріал, що може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.

 

 

Платонов, В. Н. Подготовка национальных команд к Олимпийским играм : история и современность / В. Н. Платонов, Ю. А. Павленко, В. В. Томашевский. – Киев : Изд. дом. Дмитрия Бураго, 2012. – 252 с.

Розглянуто історію та сучасний стан систем олімпійської підготовки в тих країнах, де найбільш розвинені олімпійські види спорту. З історичної точки зору – це національні команди Німеччини (30-ті роки XX ст.), НДР та СРСР. Представлено сучасні системи підготовки команд в США, Канаді, Китаї, країнах Європи, Японії та Австралії. Дається аналіз основних факторів, що визначають успіх олімпійських команд: спортивне законодавство, основи управління, а також питання кадрового, матеріально-технічного, наукового та медичного характеру, що відносяться до тренувального процесу олімпійців та спортивного резерву.

 

 

XXII зимові Олімпійські ігри. Sochi.RU-2014 : [навч. посіб.] / [М. М. Булатова [та ін.] ; за заг. ред. М. М. Булатової] ; Нац. олімп. ком. України. – [Київ : б. в., 2013]. – 64 с. : іл.

Розкрито особливості підготовки і проведення XXII зимових Олімпійських ігор, що проходили в місті-курорті Сочі (РФ). Надано інформацію щодо видів спорту, що увійшли до олімпійської програми, спортивних споруд та символів Олімпіади, а також представлено календар змагань.

 

 

Bubka, S. Olympic Sport in Society : History of Development and the Current Status / S. Bubka. - Kyiv, 2013. - 255 p.

Монографія представляє короткий виклад результатів комплексних фундаментальних досліджень, об'єктами яких є Олімпійські ігри та Міжнародний олімпійський рух. Розкриті особливості діяльності Міжнародного олімпійського комітету, економічні механізми саморозвитку сучасного Олімпійського спорту, різні аспекти комерційного і ділового співробітництва.

 

 

Bubka S. N., Bulatova, M. M. The Olympic Constellation of Ukraine : Coaches / S. N. Bubka, M. M. Bulatova . – Kyiv : Olimpiyska literartura, 2011 . – 251 p. – ill.

Видання пропонує ознайомитися з історією Олімпійського спорту з 1952 р., досягненнями українських спортсменів та їхніх тренерів. Також книга містить інформацію про створення та діяльність відповідних спортивних федерацій в Україні, вклад провідних українських тренерів у підготовку олімпійців.

 

 

Bulatova, M. Cultural heritage of Ancient Greece and the Olympic Games / M. Bulatova, S. Bubka . – Kyiv : Olympic literature, 2013. - 408 p. – ill.

Книга описує історію Олімпійських ігор періоду розквіту та занепаду цивілізації Стародавньої Греції.  На сторінках видання представлені події, що перетворили Олімпійські ігри Стародавнього світу на яскравий і популярний феномен суспільного життя. Відмінною особливістю книги є органічне поєднання тексту і захоплюючих ілюстрацій.

 

 

Bulatova, M. Olympic Games (1896-1972) / M. Bulatova, S. Bubka, V. Platonov . – Kyiv : Olympic literature, 2013. – Vol. 1 – 496 p. – ill.

У книзі описані організаційні моменти підготовки Олімпійських ігор протягом 1896-1972 рр. Читач має змогу знайти багато нових і захоплюючих фактів, що сприяли перетворенню Олімпійського спорту на Олімпійський рух - універсальний загальноєвропейський культурний феномен, що  викликає непідробний інтерес у сучасного суспільства.

 

 

Bubka S. N., Bulatova M.M. Kyiv – 1913. The First Russian Olympiad / S. N., Bubka, M. M. Bulatova . – Kyiv: Olimpiyska literature, 2013. - 232 p. – ill.

Представлено опис двох подій вітчизняної історії, що відбулися сто років тому – Всеросійської виставки 1913 р. у Києві та Першої російської Олімпіади, що були організовані одночасно. Таким чином, учасники та гості змагань мали можливість відвідати як спортивні змагання, так і  виставку, що представляла численні досягнення країни в різних секторах економіки, науки, техніки, освіти і культури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено