Ресурси

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Календар

<< < квітня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
241
695
1747
16649
891416

Зараз на сайті

На сайті 185 гостей та немає учасниківНайважливіші відкриття в історії людства

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

 

«Здійснити дивовижні відкриття –

справа зовсім нескладна.

Значно важче удосконалити їх

до того ступеня,щоб вони могли знайти

своє практичне застосування.»

Т. Едісон

 

Тисячоліттями суспільство намагалося розгадати таємниці Всесвіту. Досягнення наукової думки прискорили розвиток нової техніки та нових технологій. Одні відкриття гучно вриваються у світ, інші стають лише маленькими кроками довгого процесу грандіозних змін у ньому.

Тернистий шлях, пройдений людством з глибокої давнини до наших днів можна описати як низку великих подій, як серію біографій видатних діячів або відобразити через історію філософії, літератури чи мистецтва, через історію воєн. Таким чином, можна по-різному розповідати історію будь-якого відкриття чи винаходу. На виставці представлено публікації про актуальні дослідні проекти, що значно розширять кругозір допитливих читачів.

 

 

Аксёнова, С. В. Сто великих русских изобретений / С. В. Аксёнова, Д. С. Одинцов, Е. Н. Пакалина. – Москва : Вече, 2010. – 318 с. : ил. – (100 великих). – Библиогр.: с. 312–313.

Кулібін, Мічурін, Менделєєв, Яблочков, Ільюшин, Корольов стали символами свого часу. Адже без того, що вони винайшли або відкрили, не було б літаків і телефонів, вентиляторів і електроламп, телевізорів і автомобілів. Про історію їхнього виникнення читайте у даній книзі.

 

Белов, Г. В. Штриховое кодирование: технологии XXI века : справ. изд. / Г. В. Белов. – Москва : Металлургия, 1998. – 112 с.

На перший погляд не дуже ясно, як саме ці чорно-білі смужки вплинули на наше життя, проте, даний винахід американця Нормана Вудленда, зроблений в 1949 р., дозволив звести дані про оплату покупки, характер товару і запаси товарів на складі, що революційним чином змінило систему торгівлі.

 

Бердышев, С. Н. Открытия и изобретения, о которых должен знать современный человек / С. Н. Бердышев. – Москва : РИПОЛ КЛАССИК, 2002. – 382, [1] с. : ил. – (Популярная библиотека самообразования).

Перед вами своєрідна енциклопедія найбільших в історії відкриттів і винаходів, що істотно вплинули на життя людей і визначили вигляд сучасного світу, – від початку писемності і математичного рахунку до винаходу комп’ютера і технології генної інженерії. Усі відомості у книзі строго класифіковані: користуючись змістом, легко знайти потрібну тему.


Бэрроу, Д. История науки в знаменитых изображениях : пер. с англ. / Д. Бэрроу. – Москва : Эксмо, 2014. – 383 с. : ил. – (Подарочные издания. Изобретения и открытия).

У книзі представлені малюнки і схеми, що зіграли найважливішу роль у формуванні наукової картини світу. За кожною ілюстрацією ховається історія – про автора зображення, про наукове осяяння, що відбулося при погляді на малюнок, про техніку, за допомогою якої було зроблено зображення. Звичайна картинка допомагає зрозуміти важливість тієї чи іншої проблеми.

 

Винаходи та інновації. Винахідники України / авт.-упоряд. М. Серб ; редкол.: Б. М. Малиновський [та ін.]. – Київ : Логос Україна, 2010. – 166 с. : іл.

Довідково-іміджеве видання розповідає про відомих українських новаторів та науковців – наших сучасників, які присвятили своє життя нелегкій, і водночас надзвичайно цікавій справі винахідництва. У книзі міститься розгорнута інформація про історію винахідництва в Україні та визначних українських вчених.

 

Відкриття : [для мол. і серед. шк. віку] / упоряд. С. В. Тишковець. – Київ : Кобза, 2004. – 317 c., [18] с. іл. – (Світ навколо нас).

У цій книзі з серії «Світ навколо нас» користувачі знайдуть відповіді на безліч цікавих питань, серед яких – «Хто написав першу енциклопедію? або «Як уперше виміряли Землю?». Зроблено спробу наблизити історичні події до читача, наведено пізнавальні факти та гіпотези.

Гении человечества всех времен и народов / авт. текста В. А. Хохлов ; отв. ред. С. С. Мирнова. – Москва : ОГИЗ : АСТ, 2015. – 175 с. : ил. – (Энциклопедия великих идей и открытий).

Талановиті, неординарні, воістину великі вчені не раз робили революцію у світовій науці. Вони розгадували найскладніші загадки природи, пояснювали незрозуміле, знаходили закономірності, проникали в суть світобудови. Серед них – великі астрономи, математики, фізики, хіміки, біологи, медики: Коперник, Декарт, Ломоносов, Фарадей, Менделєєв, Ціолковський, Пирогов, Планк, Ейнштейн, Хаббл і багато ін. Саме їм присвячена дана книга.

 

Герлінгер, Ю. Є. Незвичайні перипетії відкриттів і винаходів : худож.-докум. оповіді : для серед. і ст. шк. віку / Ю. Є Герлінгер ; пер. із пол. Д. Андрухова. – Київ : Веселка, 2005. – 173, [2] с.

Кожне наукове відкриття, кожен винахід мають свою історію – іноді щасливу, однак здебільшого драматичну. На сторінках цієї книжки відомий польський письменник розповідає про епохальні відкриття і винаходи, що стали звичними для людей третього тисячоліття, та як це відбувалося.

 

Гомез, Т. Первые из первых. Величайшие открытия человечества : прогресс шаг за шагом / Т. Гомез. – Москва : Эксмо, 2014. – 279 с. : ил. – (Подарочные издания).

У цій книзі йдеться про авантюристів, які піднялися на вершини найвищих гір, про полярних дослідників і космонавтів. Читача також очікує знайомство з винахідниками речей, без яких неможливо уявити сучасний світ. Хто винайшов автомобіль, друкарський верстат, GPS-навігатор і повітряну кулю? Ця книга надасть уявлення про прогрес в історії людства.

Игошев, Б. М. История технических инноваций : учеб. пособие / Б. М. Игошев, А. П. Усольцев. -– Москва : Флинта : Наука, 2013. – 350 с. : ил. – Библиогр. в конце глав.

Весь шлях розвитку цивілізації визначається тими технічними винаходами, що отримали повсюдне практичне застосування, змінили життя людей і їхній світогляд, зумовили появу і крах держав і навіть величезних імперій. Такі винаходи називаються технічними інноваціями.

Посібник призначений для організації шкільного курсу «Технічні інновації». Пропонуються теми для самостійної роботи і для організації дискусій.

 

Клейборн, А. Історія винаходів / А. Клейборн ; іл. А. Ларкума. – Київ : Країна Мрій, 2015. – 95 с. : іл.

Тостери, мобільні телефони, телевізори й комп’ютери, автомобілі й шоколадні батончики, літаки та навіть улюблені джинси з’явилися завдяки невгамовній жазі людини до нового, небаченого, кращого. За кожним винаходом стоїть чиясь доля, реальне життя з його пошуками, невдачами й, звісно ж, відкриттями і винаходами.

Видання містить шкалу, де вказані дати появи винаходів.

 

Клейборн, А. Історія науки / А. Клейборн ; іл. А. Ларкума. – Київ : Країна Мрій, 2015. – 96 с. : іл.

Книжка знайомить читачів із найрізноманітнішими науковими фактами – оповідає про загадки Всесвіту і будову молекули ДНК, про дихання рослин і життя динозаврів, про магічні числа і гравітацію. Це історія наукових відкриттів і захоплива розповідь про людей, відданих науці.

 

Логвинов, В. В. Все открытия и достижения науки и техники за последние 200 лет : летопись / В. В. Логвинов. – Изд. 2-е. – Москва : ЛИБРОКОМ, 2012. – 443 с. – Библиогр.: с. 331–335.

У книзі дані короткі описи найбільш значних і цікавих подій природознавства і техніки, що представлені у формі літопису. Інформація систематизована за роками, загальноприйнятими напрямами та областями. Відзначено першовідкривачів, чиї винаходи і відкриття сприяли науковому і технічному прогресу. Всього виділено близько 5800 наукових подій. Для зручності читачів представлені іменний і предметний покажчики.

 

Малая энциклопедия открытий / сост.: И. Е. Свиридова, Н. Г. Сиротенко. – Москва : АСТ ; Харьков : Торсинг, 2001. – 607 с. : ил. – Библиогр. в конце разд.

Книга представляє найважливіші відкриття з найдавніших часів до сьогодення. Ви хочете знати, чи існує зв’язок між електрикою і магнетизмом? Хочете зрозуміти справжню суть теорії відносності? Або, можливо, вам цікаво, як підтверджуються на практиці найбезглуздіші теорії астрофізики? Ця енциклопедія допоможе пізнати світ.

 

Надеждин, Н. Я. История науки и техники / Н. Я. Надеждин. – Ростов н/Д : Феникс, 2006. – 621 с. : ил. – (Энциклопедия для всех).

Автор пропонує зробити екскурс в історію найбільших наукових відкриттів і великих винаходів та поміркувати, чому все відбувалося саме так, як воно відбувалося. З цікавості люди намагалися збагнути таємниці світобудови і побудувати дивовижні машини. З цікавості вони занурювалися на дно моря і злітали в небо, дивилися через телескоп на зірки і розглядали в мікроскоп комах. Головне в цій книзі – подробиці, що найкраще задовольняють цікавість.

Рыжов, К. В. Сто великих изобретений / К. В. Рыжов. – Москва : Вече, 2009. – 479 с. : ил. – (100 великих).

Це унікальна книга, в якій розвиток людства показано через історію великих винаходів: від перших примітивних знарядь праці до сучасних комп’ютерних мереж. У ста нарисах автор правдиво і детально розповів про нелегкий шлях, що пройшла допитлива людська думка. У книзі також вміщена докладна технологічна таблиця, що містить згадані в книзі відкриття та винаходи.

Рылев, Ю. И. 6000 изобретений XX и XXI веков, изменившие мир / Ю. И. Рылев. – Москва : Эксмо, 2012. – 431, [1] с. : ил. – (Подарочные издания. Досуг). – Библиогр. : с. 431.

Дане видання являє собою енциклопедію винаходів та інновацій, зроблених в період з 1901 по 2010 рр. В енциклопедії читач знайде рік і ім’я винахідника практично будь-якої речі, що визначила звичний побутовий уклад сучасної людини та отримає повне уявлення про те, який величезний стрибок зробило людство за 110 років.

Харрисон, И. Главные достижения человечества : великие изобретения и открытия : пер с англ. / И. Харрисон. – Москва : Контэнт, 2012. – 288 с. : ил.

Протягом усієї своєї історії людство постійно здійснювало «прориви» – у мистецтві, науці, технологіях, дизайні, харчовій промисловості. У книзі ви знайдете понад 100 дивовижних відкриттів і винаходів людства. Кожний розділ насичений маловідомими, але дуже цікавими фактами, гучними і не дуже іменами, важливими датами і супроводжується ілюстраціями.

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено