Ресурси

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Календар

<< < листопада 2011 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
173
488
173
9174
1170691

Зараз на сайті

На сайті 405 гостей та немає учасниківПротидія корупції – важлива складова демократичного суспільства

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Корупція є однією з найактуальніших проблем сучасності. В останні роки в Україні у сфері протидії корупції зроблено багато значних заходів — прийнято спеціальний антикорупційний закон та низку інших законодавчих актів антикорупційного спрямування.

Поглибити свої знання з цієї теми допоможуть нові книги, що отримав відділ документів з гуманітарних наук. Представляємо ті видання, що заслуговують на особливу увагу читачів.

 

 


 

Законодавство України про боротьбу з корупцією / [уклад. Ю. Б. Іванов]. — Вид. 4- те, зі змінами та допов. — Х. : Одіссей, 2008. — 479 с. : іл., табл.

 

Значущість теми, якій присвячено цей збірник, важко переоцінити. Проблема корупції давно набула міжнародного характеру й зачепила у тій чи іншій мірі усі держави, у тому числі й країни з розвинутою ринковою економікою. Виходячи з цього, пропонована добірка документів починається з «Декларації про боротьбу з корупцією та хабарництвом у міжнародних комерційних операціях», прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН 16 грудня 1996 р.

 

 

 

Бантишев, О. Ф. Хабарництво: кваліфікація та документування. : практ. посіб. / О. Ф. Бантишев, С. А.Кузьмін. — К. : Паливода А. В., 2009. — 118 c. — (Бібліотечка слідчого).

 

Автори практичного посібника проводять кримінально-правовий аналіз кваліфікаційних особливостей складу злочинів: одержання, давання та провокації хабаря. У роботі розглядаються особливості документування хабарництва та шляхи вирішення типових практичних проблемних питань, що виникають у оперативних співробітників, які здійснюють боротьбу з цим видом злочинів. Особлива увага приділяється практичним аспектам, пов’язаним із дотриманням законності при документуванні хабарництва.

 

 

Бритюк, О. О. Археологи проти корупції : протидія корупції в галузі охорони культ. спадщини / О. О. Бритюк, Ю. В. Ращупкіна ; Східноукр. центр громад. ініціатив, Луган. археол. спілка. — Луганськ : Янтар, 2007. — 130 с.

 

Видання присвячене проблемам корупції у сфері охорони пам'яток історії та культури. На досвіді реалізації в Луганській області проекту «Археологи проти корупції» висвітлено актуальні проблеми взаємодії в пам'яткоохоронній роботі різних складових громадянського суспільства та держави. Книга розповідає про типи археологічних пам'яток, характерних для Луганщини, містить опис корупційних схем, що мають місце у пам'яткоохоронній сфері та наводить опис тактик протидії корупції в зазначеній галузі.

 

Журавський, В. С. Корупція в Україні – не політика / В. Журавський, М. Михальченко, О. Михальченко ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І. Ф. Кураса НАН України. — К. : Фенікс, 2007. — 407 с.

 

У монографії розглядається взаємозв’язок корупції в Україні з політикою, економікою, мораллю, правом та іншими сферами суспільного життя. Показується багатоаспектність корупції, її системний характер в Україні. Але, як доводять автори, вона є не політикою, а антиполітикою, що роз’їдає державний механізм України, руйнує нормальні суспільні відносини, деформує сучасну українську політику, скеровану на злагоду в країні, на економічне зростання і європейський вибір.

 

 

 

Карабанов, А. Л., Современные проблемы противодействия коррупции : уголовно-правовой и криминологический аспекты / А. Л. Карабанов, С. К. Мелькин. – М. : Волтерс Клувер, 2010. – 200 с.

 

Книга являє собою дослідження суспільних відносин, що забезпечують захист особистості, суспільства і держави від сучасних загроз корупції. Проаналізовано закономірності кримінально-правового, кримінологічного та організаційного характеру, облік яких дозволить результативно протистояти загрозам корупції. На підставі вивчених матеріалів судової практики і аналізу результатів анкетування співробітників правоохоронних органів запропоновано комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення низки антикорупційних норм Кримінального кодексу.

 

 

Корупція в Україні. Загальнонаціональне дослідження стану корупції у сфері вищої освіти. Базове та повторне дослідження 2008 / USAID, MSI. - К. : [б. в.], 2009. – 58 с.

 

Однією зі сфер, де корупція є досить поширеною, є сфера вищої освіти, зокрема процес вступу до вищих навчальних закладів. З метою оцінки впливу загальнодержавного впровадження зовнішнього незалежного оцінювання на рівень корупції у 2007-2008 роках Київським міжнародним інститутом соціології було проведено базове та повторне дослідження. У цьому звіті презентовано порівняльні результати проведеного дослідження.

 

 

Корупція в Україні. Національне дослідження стану корупції у сфері регуляторної політики: митні процедури. Базове дослідження 2008 / USAID, MMC, MSI. - К.: [б. в.], 2008. – 34 с.

 

У звіті представлена базова оцінка сприйняття та досвіду українських підприємств у сфері проходження процедур митного контролю і, зокрема, рівня та розповсюдження корупції.

 

 

Корупція в Україні. Національне дослідження стану корупції у сфері регуляторної політики: отримання документів дозвільного характеру на будівництво та операції з землею. Базове дослідження 2008 / USAID, MMC, MSI. - К. : [б. в.], 2008. – 40 с.

 

Поряд з низьким рівнем життя, злочинністю та високою вартістю і низькою якістю медичних послуг, корупція вважається однією із чотирьох найбільш серйозних проблем, від яких сьогодні потерпає Україна. Отримуючи дозволи на проведення операцій з землею та будівництво, підприємства стикаються з доволі високим рівнем корупції у державних структурах. З метою оцінки проблем корупції у сфері отримання дозволів на будівництво та при операціях з землею було проведено це дослідження.

 

 

 

Корупція та регулювання підприємницької діяльності в Україні: митні процедури та транспортування товарів : порівнял. аналіз загальнонац. дослідж. 2007-2009 рр. для Порогової програми Корпорації ”Виклики тисячоліття” (МСС) / Management Systems International Corporate Offices [та ін.]. — К. : [б. в.], 2009. – 44 с.

 

Корупція – це серйозна проблема, яка впливає на всі сфери життя в Україні, зокрема на сферу регулювання імпортно-експортних операцій. Було проведено опитування підприємств з метою оцінки проблем корупції у сфері здійснення митного контролю. У цьому виданні подані результати цього дослідження.

 

 

 

Корупція та регулювання підприємницької діяльності в Україні: отримання документів дозвільного характеру на операції з землею та будівництво : порівнял. аналіз загальнонац. дослідж. 2008-2009 рр. для Порогової програми Корпорації ”Виклики тисячоліття” (МСС) / Management Systems International Corporate Offices [та ін.]. — К. : [б. в.], 2009. – 52 с.

 

У науково-практичному посібнику розглядаються правові та економічні засади боротьби з правопорушеннями, пов'язаними з “відмиванням” коштів, здобутих злочинним шляхом. Розроблені та спрогнозовані типові різновиди злочинів, пов'язані з сумнівними операціями, коштами, здобутими злочинним шляхом, характерні та завуальовані способи вчинення зазначених злочинів в Україні. Крім того, надано напрямки визначення здійснення контролю контролюючими та правоохоронними органами.

 

 

 

Кращі приклади з практики проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «ГІДНА Україна» / USAID, MMC, MSI. - К. [б. в.], 2009. – 100с.

 

Ця збірка є результатом роботи багатьох організацій громадянського суспільства, які виявили бажання щось змінити в житті своєї громади, міста, регіону та країни загалом. В ній описано найкращі приклади з практики інформаційно-просвітницької діяльності проекту «Гідна Україна» та її грантоотримувачів. Описується найкраща практика представництва та захисту інтересів громадян.

Видання містить СD диск з добіркою брошур, книжок, посібників грантоотримувачів.

 

 

 

Невжмерицький, Є. В. Корупція в Україні: причини, наслідки, механізми протидії / Є. В. Невжмерицький. – К. : КНТ, 2008. – 364 с.

 

У монографії із застосуванням сучасних методів наукового пізнання розглядаються причини та умови корупції в Україні, соціально-економічний простір її розповсюдження в перехідному суспільстві та механізми протидії. В роботі використані матеріали практики, кримінологічних та соціальних досліджень, сформульовані пропозиції щодо посилення протидії цьому явищу.

 

 

 

Никифорчук, Д. Й. Злочини, що вчиняються у сфері оподаткування – засоби запобігання та викриття (ст. 212 КК України) : наук.-практ. посіб. / Д. Й. Никифорчук, С. І. Ніколаюк, Є. В. Баранюк — К. : КНТ, 2008. — 332 с.

 

У посібнику розглянуті проблеми теоретичного та правового забезпечення діяльності оперативних підрозділів щодо протидії злочинам у сфері оподаткування. Наведені законодавчі акти, що регулюють розмір і порядок оподаткування, правила стягнення податків з суб'єктів підприємницької діяльності. Розкриті найбільш типові способи ухилення від сплати податків, запропонована їхня умовна класифікація та методика пошуку ознак ухилення суб'єктів підприємницької діяльності від оподаткування.

 

 

 

Нове у законодавстві про корупцію України / USAID, MMC, MSI. - К. [б. в.], 2009. – 60 с.

 

Проект Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» підготовлено з урахуванням стану справ, що склався у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією та з метою більш ефективного забезпечення захисту громадян від злочинних посягань, запобігання втратам держави і суспільства від дій правопорушників, рішучого усунення ганебних явищ, що гальмують розвиток економіки, становлення ринкових відносин і формування громадянського суспільства.

 

 

 

Педреро, М. Коррупция. Клоака власти: как и зачем нами манипулируют / М. Педреро. – М.: СТОЛИЦА-ПРИНТ, 2008 – 320 с.

 

Книга є результатом ретельного і сумлінного розслідування бурхливих подій минулого і сьогодення. Вона наочно демонструє, в якому світі ми живемо і яке суспільство ми побудували. Познайомившись з фактами, кожен вирішить для себе, як слід ставитися до цих подій - з обуренням або з байдужістю.

 

 


Румянцева, Е. Е. Коррупция: война против людей, свободы и демократии (книга о нашей жизни) / Е. Е. Румянцева. – М. : ИНФРА-М, 2010. – 104 с.

 

У даній роботі на конкретних життєвих ситуаціях і досвіді правозахисної діяльності відомого російського вченого досліджуються прояви корупції, глибинні першопричини її розвитку, що пов'язані з духовно-моральним світоглядом людей, які мають владу.

Призначається всім, хто цікавиться питаннями захисту своїх громадянських прав в умовах корупції та свідомого формування своєї світоглядної позиції.

 

 

 

 

Слухання у Комітеті на тему: «Антикорупційні аспекти забезпечення прозорості у публічному секторі». - К. : СПД Москаленко О. М., 2009. – 128 с.

 

Пропоноване інформаційно-довідкове видання — це повне і систематизоване зібрання документів слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, що відбулися 4 червня 2008 року.

 

 

 

Стеценко, С. Г. Корупція в органах внутрішніх справ: проблеми протидії : монографія / С. Г. Стеценко, О. В. Ткаченко. — К. : Алерта: КНТ: Центр учб. л-ри, 2008. — 166 с. : іл.

 

Монографія присвячена актуальним проблемам протидії корупції в органах внутрішніх справ. Розглянуті питання передумов виникнення, проявів та наслідків корупційних діянь серед співробітників міліції. Проаналізовано досвід боротьби з корупцією в правоохоронних структурах закордонних країн, висвітлені форми виявлення корупції серед працівників органів внутрішніх справ, досліджені аспекти компетенції та взаємодії суб'єктів боротьби з корупцією.

 

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено